Krzysiu1978 123 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Zgłoś Super model moje gratulacje 🙂 gdzie dorwałeś jeśli można wiedzieć?
DominikWilkiniak 14 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Zgłoś 6 godzin temu, Krzysiu1978 napisał: Super model moje gratulacje 🙂 gdzie dorwałeś jeśli można wiedzieć? Kupiłem od kolegi modelarza z forum. Krzysiu1978 1
DominikWilkiniak 14 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Zgłoś Kolega miał taki model i mi sprzedał bo poprosiłem.
DominikWilkiniak 14 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Zgłoś Godzinę temu, KapiBred napisał: Cieszę się, że dotarł cały 😁 Lubie ten model czarny, jeszcze raz podziękowania. KapiBred 1
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się