Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Muran001

Modelarz
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Muran001 last won the day on March 26 2017

Muran001 had the most liked content!

About Muran001

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muran001

  Przyczepa D-44A cz. 2

  Nie znam nikogo, kto by chciał sprzedać modele rolnicze. Po za tym raczej nie korzystam ze strony agromodele.pl .
 2. Muran001

  Przyczepa D-44A cz. 2

  Nie mam żadnych modeli rolniczych do sprzedania.
 3. Muran001

  Przyczepa D-44A cz. 2

  Ta przyczepa nie jest na sprzedaż.
 4. Dzień dobry, cześć i czołem! Czy jest możliwość usunięcia konta? Jeśli tak, czy tu jest choć jeden admin, który mógłby tym pokierować? Chcę usunąć konto, ponieważ forum praktycznie umarło (mało ludzi się odzywa) i po za tym modelarstwo przestało mnie bawić z powodów osobistych i z powodu pracy. Chciałbym wszystkim podziękować za miło spędzony czas.
 5. Muran001

  KUPIĘ

  Byłbym zainteresowany wywrotką Siku 2-osiową ze skrętną osią w skali 1:32, najlepiej kompletna z niskimi burtami.
 6. Siema Bartekvet! Dawno Cię nie widziałem. Gratuluję Ci ładnego Zetora Crystala 12011!
 7. Muran001

  Pług 3 skibowy

  Szykuje się równie fajny pług jak reszta maszyn. Pod jaki ciągnik robisz ten pług? Skończyłeś już kosiarkę rotacyjną? U mnie: dalej buduję modele, lecz je pokazuję na moim fanpage "Agromuran" na FB.
 8. Z bloku technicznego lub tekturki z tyłu bloku (mocowania), zapałek kominkowych (główna baza pod ramię), patyczków po lizakach (obudowy siłowników) i drutu miedzianego (wsporniki łączące sanki i kolumny pod ramię) i patyczków z wacików do uszu (tłoki siłowników, które się wysuwają pod wpływem przepływu oleju).
 9. Miałem gdzieś w biurku karteczkę z wymiarami ramienia od Tura, do którego mocuje się łyżkę, widły, itp., ale nie mogę jej znaleźć w tej chwili. Może w weekend poszukam. Zwymiarowałem tylko ramię. Kolumny z siłownikami, sanki i łyżki robiłem na oko, na podstawie zdjęć.
 10. Dzięki Biały123. Tura zrobiłem na bazie wymiarów pomniejszonych 32 razy posiadanego Tura na moim Ursusie C-360-3P. Użyłem zapałek kominkowych, papieru i patyczków po lizakach. W tej chwili ładowacz przełożyłem do mojego ulubionego modelu, Ursusa C-360-3P. I na dodatek przerobiłem go na 3-sekcyjny. Zapraszam serdecznie do mojej strony na Facebooku "Agromuran", by obejrzeć Tura w aktualnym stanie.
 11. Muran001

  KUPIĘ

  Byłbym zainteresowany kupnem Zetora Proximy 8441 lub Zetora Forterry z Universal Hobbies w skali 1/32. Stan obojętny, w cenie do 100 zł. EDIT Sprawa nieaktualna.
 12. Muran001

  Bizon Z056 by Muran001

  Ostatnia maszyna dla mojego miniaturowego gospodarstwa.
 13. Witam po dłuższej nieobecności w temacie, choć od czasu do czasu do galerii wstawiałem zdjęcia. Jakie budynki takie jak obora, stodoła i silosy przejazdowe moglibyście mi polecić do zrobienia (podajcie zdjęcia przykładowych budynków)? Wymagania do obory: -na minimum 8 krów mlecznych + kojce dla cieląt i stanowiska dla jałowizny, -musi być pomieszczenie na zbiornik na mleko i dojarkę z aparatami do wymion i konwiami, -żeby Ursus C-330 z Turem mógł swobodnie wjechać i wywalić obornik Sam jeszcze nie wiem, czy będę trzymał świnie, ale na pewno będą krowy i kury.
 14. Zacząłem budowę Bizona Z056. Mam jeszcze do niego zbiornik na paliwo. Szkoda, że wolno będzie mi się schodzić. Do podwozia jeszcze podsiewacz, mocowania na heder i skrzynię biegów, obudowa z wentylatorem, wspornik tylnej osi. Nie wiem, czy zrobić pięć wytrząsaczy na wykorbieniu i sita. Boże! Dużo roboty się szykuje! Obudowy podajników, silnik, blachy boczne, podest kombajnisty, heder ... Do zrobienia jeszcze praca magisterska.
×
×
 • Create New...