Skocz do zawartości

Muran001

Modelarz
 • Zawartość

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

Muran001 wygrał w ostatnim dniu 26 Marzec 2017

Muran001 ma najbardziej lubianą zawartość!

3 obserwujących

O Muran001

 • Ranga
  Advanced Member

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Muran001

  KUPIĘ

  Byłbym zainteresowany wywrotką Siku 2-osiową ze skrętną osią w skali 1:32, najlepiej kompletna z niskimi burtami.
 2. Muran001

  Zator Crystal 12011

  Siema Bartekvet! Dawno Cię nie widziałem. Gratuluję Ci ładnego Zetora Crystala 12011!
 3. Muran001

  Pług 3 skibowy

  Szykuje się równie fajny pług jak reszta maszyn. Pod jaki ciągnik robisz ten pług? Skończyłeś już kosiarkę rotacyjną? U mnie: dalej buduję modele, lecz je pokazuję na moim fanpage "Agromuran" na FB.
 4. Muran001

  Ursus C-330 z Turem cz. 3

  Z bloku technicznego lub tekturki z tyłu bloku (mocowania), zapałek kominkowych (główna baza pod ramię), patyczków po lizakach (obudowy siłowników) i drutu miedzianego (wsporniki łączące sanki i kolumny pod ramię) i patyczków z wacików do uszu (tłoki siłowników, które się wysuwają pod wpływem przepływu oleju).
 5. Muran001

  Ursus C-330 z Turem cz. 3

  Miałem gdzieś w biurku karteczkę z wymiarami ramienia od Tura, do którego mocuje się łyżkę, widły, itp., ale nie mogę jej znaleźć w tej chwili. Może w weekend poszukam. Zwymiarowałem tylko ramię. Kolumny z siłownikami, sanki i łyżki robiłem na oko, na podstawie zdjęć.
 6. Muran001

  Ursus C-330 z Turem cz. 3

  Dzięki Biały123. Tura zrobiłem na bazie wymiarów pomniejszonych 32 razy posiadanego Tura na moim Ursusie C-360-3P. Użyłem zapałek kominkowych, papieru i patyczków po lizakach. W tej chwili ładowacz przełożyłem do mojego ulubionego modelu, Ursusa C-360-3P. I na dodatek przerobiłem go na 3-sekcyjny. Zapraszam serdecznie do mojej strony na Facebooku "Agromuran", by obejrzeć Tura w aktualnym stanie.
 7. Muran001

  KUPIĘ

  Byłbym zainteresowany kupnem Zetora Proximy 8441 lub Zetora Forterry z Universal Hobbies w skali 1/32. Stan obojętny, w cenie do 100 zł. EDIT Sprawa nieaktualna.
 8. Muran001

  Bizon Z056 by Muran001

  Ostatnia maszyna dla mojego miniaturowego gospodarstwa.
 9. Muran001

  Gospodarstwo rolne by Muran001

  Witam po dłuższej nieobecności w temacie, choć od czasu do czasu do galerii wstawiałem zdjęcia. Jakie budynki takie jak obora, stodoła i silosy przejazdowe moglibyście mi polecić do zrobienia (podajcie zdjęcia przykładowych budynków)? Wymagania do obory: -na minimum 8 krów mlecznych + kojce dla cieląt i stanowiska dla jałowizny, -musi być pomieszczenie na zbiornik na mleko i dojarkę z aparatami do wymion i konwiami, -żeby Ursus C-330 z Turem mógł swobodnie wjechać i wywalić obornik Sam jeszcze nie wiem, czy będę trzymał świnie, ale na pewno będą krowy i kury. Z góry dzięki za odpowiedź. Przypomnę, że na około 30 ha będą uprawiane jęczmień jary, owies, pszenżyto ozime, łąki, ziemniaki, rzepak ozimy, słonecznik, łubin wąskolistny i kukurydza na kiszonkę, a jako międzyplony gorczyca i żyto na kiszonkę.
 10. Muran001

  Kadłub młocarni Bizona by Muran001

  Zacząłem budowę Bizona Z056. Mam jeszcze do niego zbiornik na paliwo. Szkoda, że wolno będzie mi się schodzić. Do podwozia jeszcze podsiewacz, mocowania na heder i skrzynię biegów, obudowa z wentylatorem, wspornik tylnej osi. Nie wiem, czy zrobić pięć wytrząsaczy na wykorbieniu i sita. Boże! Dużo roboty się szykuje! Obudowy podajników, silnik, blachy boczne, podest kombajnisty, heder ... Do zrobienia jeszcze praca magisterska.
×