Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Ursus C-330 z Turem cz. 3


Muran001

From the category:

Samoróbki

· 816 images
  • 816 images
  • 1,731 image comments


Recommended Comments

Dzięki Biały123.

Tura zrobiłem na bazie wymiarów pomniejszonych 32 razy posiadanego Tura na moim Ursusie C-360-3P. Użyłem zapałek kominkowych, papieru i patyczków po lizakach. W tej chwili ładowacz przełożyłem do mojego ulubionego modelu, Ursusa C-360-3P. I na dodatek przerobiłem go na 3-sekcyjny. Zapraszam serdecznie do mojej strony na Facebooku "Agromuran", by obejrzeć Tura w aktualnym stanie.

Link to comment

Muran001 widziałem tura przy c360 3p wygląda przy nim nawet lepiej .Planuje zrobić model ciągnika z turem i szukam różnych informacji na ten temat .Mam jeszcze jedno pytanie dałbys wymiary na tura jesli oczywiscie je pamiętasz albo je gdzies masz zapisane

Link to comment

Miałem gdzieś w biurku karteczkę z wymiarami ramienia od Tura, do którego mocuje się łyżkę, widły, itp., ale nie mogę jej znaleźć w tej chwili. Może w weekend poszukam. Zwymiarowałem tylko ramię. Kolumny z siłownikami, sanki i łyżki robiłem na oko, na podstawie zdjęć.

Link to comment

Z bloku technicznego lub tekturki z tyłu bloku (mocowania), zapałek kominkowych (główna baza pod ramię), patyczków po lizakach (obudowy siłowników) i drutu miedzianego (wsporniki łączące sanki i kolumny pod ramię) i patyczków z wacików do uszu (tłoki siłowników, które się wysuwają pod wpływem przepływu oleju).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...