Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Wybrane maszyny Murana


Muran001

Urządzenia przedstawione na tym zdjęciu zostaną użyte na miniaturowym gospodarstwie. Do uzupełnienia parku maszynowego brakuje tylko sieczkarni Fortschritt i kombajnu zbożowego Bizon Z056 Super.

Maszyny te pracują na gospodarstwie o powierzchni 30 ha, w którym są uprawiane zazwyczaj jęczmień jary, owies, pszenżyto ozime, łubin wąskolistny, kukurydza na kiszonkę, łąki i ziemniaki. Na poplony są wysiewane żyto na kiszonkę przed kukurydzą i gorczyca. Planowane są zmiany w uprawach tj. wprowadzenie pszenicy ozimej, rzepaku ozimego, soi i międzyplonów takich jak słonecznik, gryka, facelia, seradela, koniczyna, itp. W tej chwili stado trzody chlewnej liczy 15 sztuk, bydła zaś 15 sztuk (5 krów mlecznych, 1 jałówka, 6 cieląt i 3 byki). Planowane są powiększenie stada krów mlecznych i rezygnacja z hodowli świń.


From the category:

Samoróbki

· 808 images
  • 808 images
  • 1,718 image comments

Photo Information

  • Taken with SONY DSLR-A300
  • Focal Length 20 mm
  • Exposure Time 1/60
  • f Aperture f/5.6
  • ISO Speed 400

Recommended Comments

No ładnie ładnie, jest na co popatrzeć. Jakbyś chciał to mam instrukcję do takiego 2 osiowca "czornaja białostockaja", który jest też katalogiem części zarówno podstawowych (rozrzutnik jako rozrzutnik z adapterem poziomym i pionowym) jak i też jako przyczepy objętościowe (mała wersja i "jumbo"). Więc w razie wu służę skanami.

 

A Bizona bym nie robił tylko coś lepszego. :P

Link to comment

Agrotechnik, dziękuję Ci za propozycję pomocy. Mam właśnie rozrzutnik 2-osiowy Czarna Białostocka nowszy typ, na resorach, z adapterem poziomym 2-bębnowym. Miałem też dodatkowo nadstawki do kiszonki, lecz poszły do wywrotki 1-osiowej.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...