Skocz do zawartości

Wybrane maszyny Murana

Urządzenia przedstawione na tym zdjęciu zostaną użyte na miniaturowym gospodarstwie. Do uzupełnienia parku maszynowego brakuje tylko sieczkarni Fortschritt i kombajnu zbożowego Bizon Z056 Super.

Maszyny te pracują na gospodarstwie o powierzchni 30 ha, w którym są uprawiane zazwyczaj jęczmień jary, owies, pszenżyto ozime, łubin wąskolistny, kukurydza na kiszonkę, łąki i ziemniaki. Na poplony są wysiewane żyto na kiszonkę przed kukurydzą i gorczyca. Planowane są zmiany w uprawach tj. wprowadzenie pszenicy ozimej, rzepaku ozimego, soi i międzyplonów takich jak słonecznik, gryka, facelia, seradela, koniczyna, itp. W tej chwili stado trzody chlewnej liczy 15 sztuk, bydła zaś 15 sztuk (5 krów mlecznych, 1 jałówka, 6 cieląt i 3 byki). Planowane są powiększenie stada krów mlecznych i rezygnacja z hodowli świń.


Informacje o zdjęciu

Zrobione z SONY DSLR-A300

  • 20 mm
  • 1/60
  • f f/5.6
  • ISO 400
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

Recommended Comments

No ładnie ładnie, jest na co popatrzeć. Jakbyś chciał to mam instrukcję do takiego 2 osiowca "czornaja białostockaja", który jest też katalogiem części zarówno podstawowych (rozrzutnik jako rozrzutnik z adapterem poziomym i pionowym) jak i też jako przyczepy objętościowe (mała wersja i "jumbo"). Więc w razie wu służę skanami.

 

A Bizona bym nie robił tylko coś lepszego. :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Agrotechnik, dziękuję Ci za propozycję pomocy. Mam właśnie rozrzutnik 2-osiowy Czarna Białostocka nowszy typ, na resorach, z adapterem poziomym 2-bębnowym. Miałem też dodatkowo nadstawki do kiszonki, lecz poszły do wywrotki 1-osiowej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×