Skocz do zawartości

Agrotechnik

Modelarz
 • Zawartość

  401
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  19

Agrotechnik wygrał w ostatnim dniu 27 Wrzesień 2016

Agrotechnik ma najbardziej lubianą zawartość!

O Agrotechnik

 • Ranga
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

903 wyświetleń profilu
 1. Agrotechnik

  Deutz Fahr Agrofarm 100

  Popiołem posypać...
 2. Agrotechnik

  MTZ Balaton modell

  Ale pomyślcie o tym że ktoś cwany sobie kupi takiego MTZ-ta, na jego podstawie opracuje w 1:32 plany i zacznie robić różne białoruśki taśmowo. Przez lata wiele to się nie zmieniło.
 3. Agrotechnik

  Makieta w stylu Angielskim (Frenchbeer)

  Dziwi mnie że chcesz robić makietę w stylu angielskim skoro u nas jest taka fajna różnorodność jak się jedzie przez kraj wzdłuż i wszerz. No ale niech Ci będzie. Pamiętaj tylko że u Angoli jest strasznie wąsko, wręcz upierdliwie. To należy wziąć pod uwagę robią makietę. Co do budynków to poleciłbym Ci pooglądać te 2 kanały na YT: https://www.youtube.com/user/thefunkyfarmer/videos https://www.youtube.com/user/georgebobskyline/videos https://www.youtube.com/user/deano0303/videos https://www.youtube.com/user/balmesh/videos Co kanał to trochę to inaczej wygląda. Ewentualnie zawsze się możesz sugerować co do stylu i wyglądu, popularną w swoim czasie bajką...
 4. Agrotechnik

  "USTROJSTWO"

  Made in garage to najlepsza marka na rynku, czego chcesz... Zawsze można było zrobić przyczepę jak do zwozu drewna tylko zamiast kłonic platforma i hak na końcu żurawia.
 5. Agrotechnik

  Kuhn Maxima 2

  FR-ka 850? W katalogu ATR ona stoi za 170 zeta. Katalog z tego roku jakby coś.
 6. Agrotechnik

  Kuhn Maxima 2

  To i tak nie przebije tego jak na stoisku JD w ubiegłym roku w Kielcach JD 6210R stał za 380 PLN. Ja nie mówię że modele mają być za pół darmo bo to nie te czasy, ale też taki zestaw Sitera od Kuhna nie jest chyba aż tak skomplikowany i drogi w produkcji żeby kosztował 320 zł. Albo Joskinka ta skorupa 3 osiowa, patrzę w katalog ATR i ile? 345 zeta... No nic Pany drogie, trzeba będzie kombinować z przerabianiem SIKU albo czas podwinąć rękaw i samemu coś działać na szersza skalę.
 7. Agrotechnik

  Kuhn Maxima 2

  Ale też 300-350 zeta za modele to ciut zaporowa cena.
 8. Agrotechnik

  Kuhn Maxima 2

  Skoro tak to aż szkoda by nie było brać. Może zrobili promocje na te modele co im się nie chcą od 3 lat sprzedać i tylko jeżdżą z imprezy na imprezę.
 9. Agrotechnik

  Claas Arion 420 &Claas Corto 3150F

  Jeszcze do Axiona 900-tki jakiś gnojomiot na tridemie i niech się wysili z ładowaniem. Warty polecenia?
 10. Agrotechnik

  Agro Show 2016

  Przedstawiciele danej marki otrzymują od firmy taki a taki budżet na zorganizowanie stoiska na danej imprezie. Tak po cichu między nami to np. Korbanek dostał w tym roku 150 tysi na zorganizowanie stoisk na Agrotechu w Kielcach, a taki CNH ponad milion. Nie muszę chyba mówić jak finalnie to wypadło jak ktoś był lub widział relacje z Kielc. Więc Claas Polska kasę wpakował w dożynki w Niepruszewie, robiąc sobie własną imprezę, odpuszczając tym samym Agro Show które chyba w tym roku należy do JD z jego nowościami, choć co tu nowego... prasy od Goeweilla, 5R, 8R na sterydach i podróbka Quadtraca.
 11. Agrotechnik

  Wybrane maszyny Murana

  Jutro po robocie zeskanuje.
 12. Agrotechnik

  Wybrane maszyny Murana

  No ładnie ładnie, jest na co popatrzeć. Jakbyś chciał to mam instrukcję do takiego 2 osiowca "czornaja białostockaja", który jest też katalogiem części zarówno podstawowych (rozrzutnik jako rozrzutnik z adapterem poziomym i pionowym) jak i też jako przyczepy objętościowe (mała wersja i "jumbo"). Więc w razie wu służę skanami. A Bizona bym nie robił tylko coś lepszego.
 13. Agrotechnik

  Siew pszenicy ozimej

  A przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
 14. Agrotechnik

  Siew pszenicy ozimej

  6820 ma tak w kabinia, ta co masz to tylko do 6030 i 7030 Premium, dlatego napisałem że mała wpadka zaliczona. Ale skoro masz tą kabinę to można by fajnego małego 6030 zrobić, coś jak...
 15. Agrotechnik

  Siew pszenicy ozimej

  Co jak co ale Jasiu na tych bucikach wygląda mniamiście. Tylko małą wpadkę tu widzę...
×