Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Gardziel and heder


Tucano

Teraz sluchać. Kieruje do ludzi, którzy dopiero rozpoczynaja budowe modeli. Chyba jestem już wyjatkiem tych co z "mojego wieku" w 2009 r byli tu na forum , ale juz daawno skonczyli kariere, z tego co wiem. Do rzeczy.

 

Do ideału daleko ale buduje modele od 2008 r. Doświadczenia sie zdobyło, było różnie ale dam sobie ręke uciać ze juz nie ma tych co rzeczywiscie znają mnie od pierwszego modelu.

 

Wprawdzie to zadna nowosc.

 

Budujesz model Bizona lub innego MF-a? Do gardzieli dorzucasz jakies pseudo drągi z patyczków od szaszłyków lub montujesz jakies zatrzaski ala z siku, ok tylko pytanie..... Na ch...??? Model to odwzorowanie tego co w realu, a czy wrealu są jakieś rurki i haczyki?? No niekoniecznie.
Te gardziele tworzyli ludzie 5 razy mądrzejsi od nas,. Rób jak w oryginale!. Wazne aby była zachowana precyzja, zeby nie było niepotrzebnych luzów. Zobacz , tu zrobiłem według oryginału i nie narzekam na niepotrzebny balans hederu, A w oryginale było tak:
Dołączona grafika


From the category:

Samoróbki

· 818 images
  • 818 images
  • 1,731 image comments

Photo Information


Recommended Comments

dokładnie tak jak mówisz a na dodatek te patyczki potrafią szpecić model ale jak zrobisz 100% tak jak w realu to i pięknie wygląda i nie ma prawa spaść ani się bujać bo te bolce od góry są tylko po to żeby nakierować heder i zapezpieczyć bolcami na dole :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...