Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Tucano

Modelarz
 • Posts

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Tucano last won the day on November 28 2020

Tucano had the most liked content!

3 Followers

About Tucano

 • Birthday 02/06/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 • Interests
  Modelarstwo, muzyka, lotnictwo cywilne, meteorologia, i coś jeszcze.

Recent Profile Visitors

2,070 profile views

Tucano's Achievements

 1. Witam, rozmawiałem juz na temat skali 1:87, tam zmienic skale to nie problem. Cena wydruku jednego silosa to 80 zl (na najwyzszej jakosci), a na gorszej to 50zl,takze juz bardziej osiagalna, wtedy opcjonalnie robic ilosc silosow. Przy kilku zamówieniach cene mozna zmniejszyc Bylby ktos chetny?
 2. Cena jest duza. Pokombinuje nad alternatywną wersją.
 3. Mój błąd, dostałem teraz info, że sam wydruk 1 silosa na poziomie szczegółowości 0,05mm (czyli na najwyższej) to cena ok 730zł, xd Cena duża ze względu na czas wydruku bo ok 70godz na jeden silos, przede wszystkim ze względu na duże rozmiary. Sorka za wprowadzenie w błąd, juz poprawiam. Silos ma wymiary: 32,9 cm wysokości, 17,4 cm średnicy https://zapodaj.net/c034dfd22cb22.jpg.html https://zapodaj.net/518ebd15b8760.jpg.html
 4. Dokładniejszą wycenę będe znał dziś. Oryginalnie odtworzyłem zestaw baterii, aczkolwiek jest możliwośc wydruku pojedyńczych silosów, a jaka ilość by interesowała?
 5. Witam Poniżej daje zdjęcie modelu 3D jeszcze bez podnośnika kubełkowego: Sytuacja wygląda następująco, jest to mniej więcej skala 1:32. Model gabarytowo będzie dosyć spory, ze względu na realne rozmiary, aczkolwiek projektując starałem się zużyć jak najmniej materiału, jednak ze względu na dużą szczegółowość wydłuża się czas wydruku, co wpływa na cenę. Patrząc z drugiej strony, mogę śmiało powiedzieć, że model jest maksymalnie szczegółowy, dużo czasu poświeciłem na postawienie go i chyba ciężko znaleźć aż tak szczegółowe silosy. Chętne osoby zapraszam do pisania na PW (osoby zdecydowane na 100%, bez późniejszego wycofania się) wtedy dokończę model i wyślę do wydruku. Oczywiście finalnie model będzie złożony i odpowiednio pomalowany Niżej daje wymiary, więc można mniej więcej porównać z poszczególnymi modelami jakich gabarytów jest bateria.
 6. Witam Bylby ktoś chętny na zakup 4 silosow Petkus K 850 z osprzętem? ( podajnik kubelkowy, 2 podajniki poziome, rury doprowadzające i kosz zasypowy)? Zestaw byłby wydrukowany 3d. Skala 1:32 😀
 7. Tucano

  Claas

  Po koszeniu

  © patryk546

 8. Tucano

  DSC_0021.jpg

  © Tucano

 9. Tucano

  Claas Tucano

  W ostatni dzień wakacji

  © Tucano

 10. Tucano

  Claas Tucano

  Am Abend...
 11. Tucano

  Tucano 570

  W zachodzie lipcowego słońca
 12. Tucano

  Claas

  Chwilę przed żniwami
 13. Jeszcze cena jest nieznana, ale jest prototyp modelu.
×
×
 • Create New...