Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

KUPIĘ

Jasiu86
 Share

Recommended Posts

W dniu 12.01.2021 o 09:11, Flight23 napisał:

Rozważam zakup modelu i dlatego poproszę o szczera wypowiedź na temat modeli firmy USK Models. Jakoś, wykonanie, jak chodzą koła itd. Może ktoś ma kombajn Deutz Fahr z tej firmy i porowna go do modeli jakiś innych firm.

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

USK jest wykonaniem bardzo podobne do Wikinga. Określiłbym te firmy na tym samym poziomie. Może jedyną różnicą były przednie koła w Axionie którego miałem- miały luzy takie jak często mają ciągniki z UH. W Wikingu z takim problemem się nie spotkałem. 

33 minuty temu, Flight23 napisał:

Rozważam zakup modelu i dlatego poproszę o szczera wypowiedź na temat modeli firmy USK Models. Jakoś, wykonanie, jak chodzą koła itd. Może ktoś ma kombajn Deutz Fahr z tej firmy i porowna go do modeli jakiś innych firm.

Miałem kiedyś ten kombajn, jest dość masywny i ciężki minusem może być to że nie jest tak funkcjonalny i szczegółowo wykonany jak modele pozostałych firm.

50 minut temu, Polish Farmer74 napisał:

Miałem kiedyś ten kombajn, jest dość masywny i ciężki minusem może być to że nie jest tak funkcjonalny i szczegółowo wykonany jak modele pozostałych firm.

Dzięki za Opinie. Ja pamiętasz koła toczą się płynnie, jak chodziły siłowniki ?

17 godzin temu, Agrotechnik napisał:

Mam Claasa Atosa 340 z USK. Może to kwestia egzemplarza ale ten jakościowo trochę zniechęca w stosunku do Wikinga.

Dzięki za Pomoc. To chyba pomogliscie mi w podjęciu decyzji👍

• 2 weeks later...

Czesc! Panowie i Panie ( choć chyba takich tu nie ma ). Szukam przyczepy Welger z Siku. Chodzi o cala przyczepę albo o samą skrzynie. Nie wiem czy pamietacie Siku wypuściło ja w trzech kolorach zielonych. Mi chodzi o pierwsze wydanie czyli zielony podobny do tego z traktorów JD. Ewentualnie ciemno zielona która była sprzedawana z żółtą plandeka. Ma ktoś coś takiego ??

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Godzinę temu, Barteg napisał:

Mógłbyś napisać coś więcej, do jakiego konkretnie modelu, lub wymiary bądź gabaryt ciągnika. Czy model rzędu 100km czy 300+ 

Obojętnie do wszystkich marek głównie od traktorów potrzebuje przod i tył  bardziej  300+ do tych byków 

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...