Jump to content
Sign in to follow this  
Irek Team

Jaki pług

Recommended Posts

Witam chciał bym zapytać posiadaczy pługów z firmy Universal Hobbies jakie pługi mają i czy polecają , doradźcie mi też jakiego kupić takiego i aby nie przekraczał 150 zł .   Tutaj macie zdjęcia takich pługów - wybierzcie  który z nich .  Proszę o szybką odpowiedź .

To zależy pod jaki ciągnik chcesz podczepić bo mamy tu pługi pod moc od 120/130 do 230-260 km...

Pewnie większość Ci doradzi Juwela bo ten model jest sprawdzony (kilka osób go ma i poleca) bo Kverneland to taka nowość której nikt nie ma jak na razie no i samo wykonanie trochę odstrasza po zdjęciach.

Ale to nie mówię,że teraz, ale za jakiś czas, też właśnie widziałem tego na allegro.

Ja też nie teraz za jakiś czas po świętach może w styczniu dopiero .

I mam dylemat czy kupić kvernelanda, kuhna axisa 40.1 czy jakieś 2 modele siku ?

Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

ja bym proponował   lemkena    ponieważ za te pieniądze masz konkret pług a jeśli chcesz możesz  go   przerobić pod  wikinga   bo   kverneland    fakt jest  fajny ale  wierzyczka jest pełna  ( odlew i brak otworu na bolec )    kunh-a nie polecam  miałem go przez  2 dni i stwierdziłem że  okazał sie  z tratą kasy

Mam Juwela i mogę go śmiało polecić,ale bym poczekał bo gdzieś widziałem z wałami ma wyjść czy już jest i jeszcze gdzieś KV widziałem w wersji 5 skibowej