Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tomi

sklepy z modelami

31 postów w tym temacie

cybi przeglądałem tą stronkę i powiem że wybór bardzo duży tylko ceny  normalnie rażą  ale   da się   przeżyć :P

Cybi  po części masz racje, bo cena tego Ariona 530 jest trochę za wysoka a za tą cene dalej brakuje np  realistycznego tylnego tuza

cybi lubi to

No niby tak ale ja teraz tych nowych modeli z Wikinga nie kupił, jakość wg. mnie nie powala i te lampy -_- ... prędzej coś z UH, Schuco lub Replicagri :)

UH zapowiedziało jakiś czas temu że podnosi ceny o 30% z czego nawet niemcy nie byli zadowoleni i postanowili do nich napisać że co oni odwalają. Bo jeśli chodzi o maszyny, to UH jest świetnie wykonane, to w kwestii ciągników czy kombajnów można by co nieco popoprawiać.

Ale patrząc na obecne ceny to już jest trochę nie tak. Ja za swoje 724 dałem 240 z przesyłką a ten z UH wychodzi jeszcze drożej...

Panowie - trzeba też brać pod uwagę kur euro, jak ja zaczynałem i jeśli dobrze pamiętam to było poniżej 3zł wtedy cena robi się dość przyzwoita. Druga sprawa to nasze zarobki - u nas przeciętny kowalski jak zarobi około 1500 - 2000 złotówek to się zastanowi żeby co miesiąc wydać 1/8 wypłaty na model, a taki niemczyk, francuzik itp. przy 1500-2000 euro wydając 1/40 wypłaty trochę inaczej na to patrzy. Przynajmniej tak mi się wydaje;)

Witam,zamawiał ktoś coś ze strony modele-metalowe?

Mam taki dylemat przesylka droga ale to ujdzie lecz czy wszystko wiarygodne? I jaki czas oczekiwania?

Nie ma obaw, strona wiarygodna. Lepiej zamawiać na www.modelerolnicze.pl. Ja już zamawiałem z zagranicznych stron gdzie wysyłka wynosiła 17 euro (to jest drogo).

Na modelerolnicze.pl wysyłają najczęściej w ciągu 24h, chyba, że nie mają modelu na stanie to zdarzało się, że czekałem do 2 tygodni, ale zawsze informowali o tym fakcie. :)

Oraz takie pytanie co to znaczy ze za zaliczeniem pocztowym? Ze jak dojdzke kurier tl daje mu kasę czy mam robic przelew?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Informacje dodatkowe