Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Propozycje kategorii i działów na forum


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

Sprawy forum:


 


-admin by tutaj dodawał sam podkategorie


 


Samoróbki:


 


-Kombajny


-Traktory


-Maszyny


-Inne


 


Nowości:                                             


-Wiking 2014


-Siku 2014


-Ros Italy 2014


-i tak dalej...


 


Makiety i Dioramy:


 


-Makiety i dioramy


-Poradniki 


 


Luźne rozmowy:


 


-O modelarstwie


-Inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba tak zrobić żeby nie było przesytu bo się każdy później gubi i często nakładają się posty!!

1 Modele:

- Wiking

- UH

- Ros

- Britains

- Norev

- Schuco

- . . .

2 Samoróbki

- Ciągniki

- Kombajny

- maszyny

- transport

- inne

3 Dioramy/makiety

- modele w terenie/akcji

- makiety (tu każdy mógł by dodać swoja zakładkę i prowadzić wraz z rozwojem swojej makiety)

4 Nowości (nie dzielił bym na lata tylko na marki )

- Wiking

- UH

- Ros

- Britains

- Norev

- Schuco

- . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki doki ale prosze nie .... itp tylko konkretne marki

ja juz troszke wypadłem z obiegu co tam sie dzieje

 

nowosci na lata sa ok bo i tak tylko przez rok to bedzie a później sie przeniesie do archiowum

Zaraz zrobię update mojego postu ;)

 

update:

 

Sprawy forum:

 

-admin by tutaj dodawał sam podkategorie

 

Samoróbki:

 

-Kombajny

-Traktory

-Maszyny

-Inne

 

Nowości:                                             Rubryka gdzie może pisać tylko wyznaczony użytkownik, żeby nie było nie potrzebnego spamu i nowości były widoczne                                                                                                            (tzn. żeby ich nie wyszukiwać między postami innych użytkowników ) daty by były zmieniane co rok, a stare                                                                                                             nowości usuwane albo archiwizowane.

-Wiking 2014

-Siku 2014

-Ros Italy 2014

-Schuco 2014

-Britains/ERTL 2014

-Universal Hobbies 2014

-Weise-Toys 2014

-Inne

 

 

Makiety i Dioramy:

 

-Makiety i dioramy

-Poradniki 

 

Luźne rozmowy:

 

-O modelarstwie

-Inne

 

 

 

Galeria:

 

-Wiking 

-Siku

-Ros Italy 

-Schuco

-Britains/ERTL

-Universal Hobbies

-Weise-Toys

-samoróbki 

-makiety i dioramy

-Inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze tak sprawa bo widzę że forum się słabo coś buja??

mało nas jest na razie więc może by na starcie bardziej po pracować nad forum określić potrzeby, to co byśmy chcieli zrobić itp...

Po moich obserwacjach to nasze forum wyglądało tak - na przełomie końca i początku roku jest szał bo pojawiają się nowości, wszyscy piszą wtedy - ja chce to, ja tamto i jeszcze to . . . a jak się okazuje to może 10% towaru trafia później do klientów. A w pozostałych miesiącach cisza w "eterze" no chyba że ktoś robi wyprzedaż wtedy robi się krótka gorączka i ruch na forum.

jedynym pozytywem jest to że jest kilka osób które od czasu do czasu wrzucą coś fajnego i pozytywnego - i tak to chyba wyglądało?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Administratora - usuń z głównej te nowości bo jest lipa!!

zrób jeden katalog i wrzuć to co jest teraz do środka jak nie chcesz żeby było tak jak ja mówiłem.

Pozdrawiam

Z jakiej głównej ? Chodzi Ci o kategorię "Nowości 2014" ? Co masz na myśli mówiąc że "jest lipa" ?

 

a i jeszcze tak sprawa bo widzę że forum się słabo coś buja??

mało nas jest na razie więc może by na starcie bardziej po pracować nad forum określić potrzeby, to co byśmy chcieli zrobić itp...

Po moich obserwacjach to nasze forum wyglądało tak - na przełomie końca i początku roku jest szał bo pojawiają się nowości, wszyscy piszą wtedy - ja chce to, ja tamto i jeszcze to . . . a jak się okazuje to może 10% towaru trafia później do klientów. A w pozostałych miesiącach cisza w "eterze" no chyba że ktoś robi wyprzedaż wtedy robi się krótka gorączka i ruch na forum.

jedynym pozytywem jest to że jest kilka osób które od czasu do czasu wrzucą coś fajnego i pozytywnego - i tak to chyba wyglądało?!?!

Jak forum ma super "bujać" skoro jest dopiero 3. czy tam 4. dzień ? Jakie potrzeby ? Co mamy chcieć zrobić ? Nasze plany co do samoróbek czy co ? Co do twoich obserwacji: Praktycznie na każdym forum jest tak, weźmy na przykład głupie forum http://www.mods-ls.com.pl/, ruch jest na nim jak pojawia się nowa wersja LS, ludzie ściągają mody itd., a teraz ? Siedzą tam stali bywalcy i za dużego ruchu nie ma. Teraz trochę o tej części Twojego postu gdzie napisałeś że każdy pisze że chce to i tamto jak są nowości, często się tak w życiu zdarza że są ważniejsze wydatki niż modele, tu się komputer spali, albo telefon się zgubi i wtedy priorytetem jest co innego niż "traktorki", więc nie możesz się czepiać ludzi że pierw piszą że chcą to i tamto a potem tego nie kupują.

 

Teraz takie pytanie ode mnie do ciebie: Czemu się tak wymądrzasz? Prowadziłeś kiedyś takie duże forum jak Agrofoto ? Mi się wydaje że pan Jacek wie lepiej "co i jak" i dłużej w tym siedzi niż Ty ;)

 

 

PS

 

Znaki interpunkcyjne, duże litery i opcja "Edytuj" nie gryzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że na głównej powinien być jeden katalog NOWOŚCI a dopiero w nim podział na producentów!

A tak nie jest ? Czy chodzi Ci o to:   Nowości -> Wiking -> Wiking 2013, Wiking 2014 ?

 

nie chodzi mi głownie o to że ktoś mówi o zakupach a to tylko mrzonki. Chodzi mi o większe zaangażowanie to jest forum modelarskie - więc fajnie by było zobaczyć więcej pracy wykonanej własnoręcznie niż tylko kupowanie jakiegoś wypasionego modelu . . .

 Nie każdy ma talent do modelarstwa ;) I nie każdy ma czas, jak ja na przykład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o talent - ja myślę że go nie mam a ciągle coś tam działam

Ja tam wolę zobaczyć raz na ruski rok coś od cybiego czy tam skieta niż co drugi dzień "polsko moc" na takim poziome że aż płakać się chcę :P Nie piszmy już więcej bo robimy nie potrzebny syf, jak coś to GG/PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi głownie o to że ktoś mówi o zakupach a to tylko mrzonki. Chodzi mi o większe zaangażowanie to jest forum modelarskie - więc fajnie by było zobaczyć więcej pracy wykonanej własnoręcznie niż tylko kupowanie jakiegoś wypasionego modelu . . .

 

 

Podzielam twoje zdanie ale widzisz... teraz jest taka moda że wszystko co bardziej ambitne robi się po cichu, bo jak publikujesz zdjęcia to pojawia się potem taki @newholland (z tego forum)/@counter shots (z innego) i rżnie po całości bez pytania a przy tym popełnia tyle błędów że płakać się chce a przy tym robi IDENTYCZNIE jak oryginał i jeszcze się zapiera że nieee, on nie kopiuje...

 

Nie mam nic przeciwko pokazywaniu co i jak się robi, ale kultura nakazywała by spytać czy można podpatrzeć i wykorzystać pewne rozwiązania które są na zdjęciach. Osobiście niespecjalnie mam czas ale coś tam się długie ciągle żeby nie wyjść z wprawy a przy tym po prostu nie chce się pstrykać zdjęć. Problem też w tym że ambitniejsze projekty wymagają czasu i zaangażowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...