Jump to content
Sign in to follow this  
Ivan

Tucano 450 i Dominator 108

Recommended Posts

Gdzie dostać Claas'a Tucano 450 z UH i Dominatora 108 SL Maxi, które nie są dostępne w Claas Shop? Proszę o odpowiedź  ;)

Dostać -chyba nigdzie - wszędzie kupić trzeba :D

Cybi, rozśmieszyłeś mnie. Nie chodziło mi o otrzymanie Tucano za darmo :D . Dostać w sensie, gdzie kupić bo nie ma go w Claas Shop

radoslaw936, chodziło mi o model w skali 1:32  :D

Guest

Jedynie na targach, albo polagra ewentualnie u dilera claas.

Jedynie na targach, albo polagra ewentualnie u dilera claas.

A diler Claasa może ściągnąć Tucano z Niemiec?

Diler Claasa ściągnie Ci nówkę z Claas Shopu, ale skoro już nie ma to znaczy że się rozeszły. Chyba ostatnio ktoś na forum chciał się Tućka pozbyć, poszukaj w temacie SPRZEDAM. Dominator to był limitowany produkt, jeśli go chcesz to musisz polować na używkę z drugiej ręki bo wątpię żebyś nówkę dostał. Ewentualnie powiem to co zawsze- spróbuj sam zrobić 108-mkę. ;)

Guest

Nówka dominaor jest na modelerolnicze.pl, a u dilera trzeba zobaczyć może będzie. Ja ostatnio przypadkowo zauważyłem claas cargos 9500 na tridemie z schuco już dawno niedostępne.

Niektóre modele już dawno nie są dostępne. Kombajny AGCO od Schuco już też nie są, a szkoda bo były dobre. Co do Dominatora to najpierw zadzwoń i zapytaj jak to jest, bo wg. encyklopedii:

http://www.farmmodeldatabase.com/en/view-details/002556/norev-1-32-claas-dominator-108-sl-maxi.html

http://www.farmmodeldatabase.com/en/view-details/003653/norev-1-32-claas-dominator-108-sl-maxi.html

Jakby nie patrząc to jest limited, ale z drugiej storny Tucano też dawno skończyli robić więc to co można było kupić to resztki magazynowe.

Tucano dzis u Lehmanna jak bylem w Niepruszewie to widziałem w gablotce stał ,piszesz i dzwonisz i kupujesz

Ja wlasnie bralem u Lehmanna w Niepruszewie i nie bylo zadnych problemow z dostanie go. Najlepiej zadzwonic i wszystko jasne.