Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafał3050

Makieta&sprzęty by Rafał3050

Recommended Posts

Witam. W tym temacie będę wrzucał zdjęcia (linki do zdjęć) z moich zmagań (czyt. prac) nad makietą gospodarstwa i budowy maszyn rolniczych, oczywiście w skali 1:32.

Tutaj budowa garażu, zacząłem go 11 grudnia a do tej pory jest nie wiele zrobione, przez brak czasu a jak go mam to wolę go spędzić inaczej. Tak to wygląda na chwilę obecną: http://pokazywarka.pl/gp8d7d/ nie wygląda to fajnie ale to jest początek myślę że do 2-3 tygodni go skończę.

Tutaj wczorajszy wytwór, który będzie dalej modyfikowany i remontowany bo z efektu końcowego nie jestem zadowolony. Oto on http://pokazywarka.pl/g9fn74/ . Liczę na uwagi i porady bo się za bardzo nie znam na tworzeniu, model. itp bo zajmuję się tym od ponad roku a przy moim wolnym czasie to jest mało.

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r   
Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

jak patrze na ten pług  to  normalnie  :wub:     super kolego super !!

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r   
Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

Hahah Jarek spokojnie , doczekasz się swojego :P

no jak zobaczyłem  płużek  tego  ziomka  no   szacun po prostu zakochałem się    

możesz kupić takie coś jeszcze chyba w mojehobby.pl to są akurat patyczki do liczenia które znalazłem w domu ale też mam te drugie. Znalazłem takie siłowniki na strychu w lego  

14414934.jpg?1424602689

Parę dni temu zrobiłem sobie trochę obciążników do JD, 6 sztuk ale jak nie patrząc to 12 bo są klejone po 2 ;), jeszcze przynajmniej z 4 sztuki muszę dorobić i pomalować.

14789711.jpg?1427629252

Poszukuje wymiarów skrzyni ładunkowej rozsiewacza rcw, chodzi mi o szerokość, długość, wysokość ale jak by ktoś miał więcej wymiarów to będę wdzięczny :)http://olx.pl/oferta/kosz-zasypowy-skrzynia-ladunkowa-rozsiewacz-wapna-rcw-3-piast-transpor-CID757-ID9rIgh.html#1eeb16c8c9

No właśnie kto mówił że mają być oryginały :D.

mati3010 wiem jak wyglądają JD obciążniki, nie dziękuje wątpię żebym robił drugie. Ale w razie czego będę pisał do cb.

To zdjęcie ze wczoraj 

14808356.jpg?1427791387A to zdjęcie z dzisiaj 

14808358.jpg?1427791387Z czego mogę wykonać taśmę do rozsiewacza rcw, myślałem o gumie z dętki ale to będzie za gruby materiał :P,, ?

Agrotechnik    dzięki, i tak zrobiłem, z czarnego papieru wycinanki wyciąłem pas i po pomalowaniu farbą czarną drugiej strony efekt jest zadowalający niczym prawdziwą taśma ;).

To zdjęcie nie jest aktualne, ponieważ status już wynosi 80 % została mi tylko przekładnia i talerze i pomalować osłony na żółto.  To zdjęcie z budowy, jak skończę go całego to dodam zdjęcie w terenie.

14856737.jpg?1428319160 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować