Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Dawid-Agro-Model

Modelarz
  • Postów

    273
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez Dawid-Agro-Model

  1. Dzięki 😉 modeli z roku na rok coraz mniej, New Holland jak zawsze najwięcej modeli w najlepszych cenach, Zetor kilka modeli widziałem i John Deere w dwóch miejscach miał, były też ciągniki McCormick ale nie widziałem cena o nie było nikogo z obsługi, także jak już New Holland przestanie modele na targi przywozic to nie bd co okazyjnie kupić.
  2. Nowy nabytek z Agrotechu

    © Dawid-Agro-Model

  3. Fajna wiata na modele, niezły ten claas przydał by mi się taki 😉
  4. Witam modelarzy czy ktoś z was wybiera się na Targi Agrotech do Kielc, chwalić się w komentarzu i pokazywać fotki nowych nabytków nie tylko modeli 😉
  5. Z056/7 Tunezyjczyk w akcji żniwnej

  6. Valtra n102 od uniwersal hobbies kupiony na agrotechu w kielcach
  7. Nowy filmik na kanale zapraszam:) Zapraszam do subskrybowania kanału 👍
  8. Nowość na kanale z moim Bizonem w roli głównej 😉
  9. Komu się podoba zostawia subskrypcję i łapkę w górę 😉
  10. Zapraszam do oglądania i oceniania kanału 😉💪👍

  11. Wjechał nowy filmik na kanał zapraszam do oglądania komentowania i subskrybowania kanału 😉👌💪👍 W roli głownej kombajn Bizon
  12. Kto z was już kosi albo pokosił zboża, przedstawiam wam Bizona złapanego na jednym z pół 😉
  13. Zapraszam na nowy filmik na kanale i pytanie ankietę dotyczącą Bizonów sprawdź się!
  14. Zapraszam do oglądania zostawinia łapki w górę i subskrypcji kanału 💪👍

    Bizon!

  15. Gratuluję konkret nabytek 😉
  16. Dzięki 😉 zapraszam do subskrypcji kanału 💪
  17. Ale przecież kategoria inne, chyba każdy lubi dźwięk silnika i widok maszyn podczas pracy no chyba że nie?
  18. Założyłem konto na yt narazie tylko dwa filmiki ale zawsze coś od czegoś trzeba zacząć zapraszam do oglądania 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...