Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Żniwa na zielono


Rafał3050

Spokojnie JD jeszcze są :P. Miałbyć jeszcze jeden DF z prasą, ale dwie maty kokosowe nie wystarczyły i trzeba dokupić ;).
Widzę że nie tylko u mnie brak czasu, bo coś mało zdj na AM z cyklu "żniwa".
18639728.jpg

 

18639755.jpg


From the category:

Weise-Toys

· 119 images
  • 119 images
  • 531 image comments

Photo Information

  • Taken with Sony D6503
  • Focal Length 4.9 mm
  • Exposure Time 10/10000
  • f Aperture f/2.0
  • ISO Speed 50

Recommended Comments

Gościu z pod Płucka ma podobne klimaty same Df u nie go na polach pracują.Ja tam w Df nie za bardzo gustuję,ale na tych zdjęciach wyglądają nawet fajnie.

Link to comment

Paweł matę kupiłem w Leroy Merlin za 20 zł. 

Barteg ja bym wam pokazał jak moje wyglądają ale po co wam kolejki w magazynach :D. Fajne zestawy tylko NH trochę się nudzi nie? :D

 

A z prasy nie będę modził nic bo Feraboli jakoś najbardziej mi odpowiada, może kiedyś, kiedyś Pottinger;ka ale cena odstrasza troszeczkę ;).

 

A no widzicie, tylko u mnie wszystkiego po trochu jest :P. Do szczęścia brakuje mi tylko sprzedać NH i przynajmniej zgromadzić jakieś dwa czerwońce :).

Link to comment

Nudzi się choć i tak jak na te niby 100km mocą nie grzeszy. :P Na całe szczęście tylko jeden dzień dodatkowo był, tak to jeszcze jeden troche większy NH z joskinką lata. :D 

Link to comment

Stałokomorowiec pasuje tutaj jak drzazga w tyłku. Najlepiej to TTV 7250 albo 9340 a do tego KUHN z wikinga przerobiony na DF-a ale nie rozpędzajmy się może. :D

 

Stałokomorowiec pasuje tutaj jak drzazga w tyłku. Najlepiej to TTV 7250 albo 9340 a do tego KUHN z wikinga przerobiony na DF-a ale nie rozpędzajmy się może. :D

Miałem raczej na myśli, że to jedyny model prasy DF w skali  1/32 ;)  Idąc już na całość, to na pewno pasowała by do nich McHale Fusion 3 podpięta pod 6190, tak jak tutaj:

:D
Link to comment

E tam... Panowie jak już tak się rozpędzamy to może jakąś brykierciarnie założyć i kupić coś większych gabarytów typu Quadrant,a 3300 i BigPack'a. Takie moje mażenie modelarskie, z 4 zestawy wysokiego zgniotu...ehh może kiedyś.

 

 

Kiedy kupiłeś kombajn i za ile?

Już dwano jest u mnie, sporo przed sezonem. Tyle ile wart.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...