Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Odwóz rzepaku


Rafał3050

Ostatnia fura rzepaku przed wczoraj poszła do magazynu.
Jak tam u was pszenice? Bo ja może dopero w poniedziałek ruszę w pole, jak tam ceny zbóż bo u mnie to jakiś cyrk :P.

 

18572117.jpg

Copyright

© Rafał3050

From the category:

Universal Hobbies

· 863 images
  • 863 images
  • 2,984 image comments


Recommended Comments

Zobaczymy jaka będzie pogoda, ponieważ w tym roku u Mnie jakaś ruletka, z cenami tak samo.   

Link to comment

To żeś nadstawki dowalił. :D Dla mnie osobiście lekko za wysokie ale robota dobra. 

Jak pszenice to jeszcze nie wiem, dopiero rzepak skończyliśmy i planujemy teraz pszenżyto, jeśli plony będą tak dobre jak jęczmienia ozimego to będzie super. ;) A w cenach się nawet nie orientuje bo wszystko idzie na pasze

Link to comment

Drodzy Panowie , otóż zakładki typu 1/2 nie wchodziły wo gule w gre bo jak przymierzyłem to stwierdziłem że lipnie to wygląda. Jak się bawić to się bawić :P , i stwierdziłem nie będzie nadstawek tylko dam dodatkowy rząd burt a że znalazłem takowe zdj http://www.agrartechnik-im-einsatz.de/resources/pictures/835059b.jpg to pomyślałem że pierwszy nie byłem :D. Szczerze polecam taką modernizacje bo w realu naprawde robi wrażenie i zastnawiam się aby kupić następną i też tak ją potraktować. 

 

Jak oceniasz Reno ?

Zakupu nie żałuje. Patrząc na ceny konkurencji to Renata naprawdę za tą kase godna polecenia. Wykonanie zadowalające :)

Link to comment

Drodzy Panowie , otóż zakładki typu 1/2 nie wchodziły wo gule w gre bo jak przymierzyłem to stwierdziłem że lipnie to wygląda. Jak się bawić to się bawić :P , i stwierdziłem nie będzie nadstawek tylko dam dodatkowy rząd burt a że znalazłem takowe zdj http://www.agrartechnik-im-einsatz.de/resources/pictures/835059b.jpg to pomyślałem że pierwszy nie byłem :D. Szczerze polecam taką modernizacje bo w realu naprawde robi wrażenie i zastnawiam się aby kupić następną i też tak ją potraktować.

Zakupu nie żałuje. Patrząc na ceny konkurencji to Renata naprawdę za tą kase godna polecenia. Wykonanie zadowalające :).

Jak kto woli :P ja kupiłem właśnie drugą i czekam kiedy przyjedzie ale raczej na nadstawki sie nie skusze :P
Link to comment

Tak jest to "zużyta" już wucieraczka kokosowa, ale idelanie odwzierciedla ściernie, mam już nową zakupioną ale foto wieczorem. 

Widziałem kiedyś w Niemczech takie dwie brantnerki tylko w innym malowaniu czerowno zielonym bodajże i miały potrójne zakładki i banana nie zrobiły ale przy takowym ładunku można się wszystkiego spodziewać. 

 Ja zawsze sypie do kopca że się prawie usypuje :P , ale to dlatego że mam tylko dwie przyczepy i liczy się każdy cm  ładowności jak się odrazu wywozi (chyba że zsypuje w domu to wiadomo) a tego roku był paradoks bo nikt nie zsypuje tylko wywozi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...