Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

New Holland T6020



Zdjąłem tura żeby zobaczyć jak wygląda :D Miałem zdjąć jeszcze tą konsole ale z lewej strony Chińczycy dali taką małą śrubkę że nie dało się jej odkręcić :D

Prawa autorskie

© Mati1996

Z kategorii:

Universal Hobbies

· 919 grafik
  • 919 grafik
  • 3125 komentarzy do grafik


Rekomendowane komentarze

Rafał3050

Opublikowano

Z ładowaczem czołowym ładniej wygląda  ;), szkoda że nie ma wąskich kół (do oprysków) bo prezentował by się zajeb*cie.

Irek Team

Opublikowano

Wyobraźcie sobie żeby dokupić takie koła do oprysków i do tego lemkena siriusa z uh takiego jak u mnie , niebieski zestaw był by wyjeb... wyjeb ... wyjeb ...  w kosmos :)

Mati1996

Opublikowano

No wąskie koła by się przydały ale ciągnąć z Francji 4 koła to.. Fajny pryskacz jest na ebay'u Kuhn Metris 4100 ale cena mnie trochę odstrasza bo kosztuje 100 euro

Ivan

Opublikowano

Słuchaj, jak mam na przykład pług siku a chce kupić ciągnik UH, to jak nie będzie pasować to jakie modyfikacje tylnego zaczepu mam zrobić, bo po zakupie się okaże, pieniądze w błoto... :(

Tucano

Opublikowano

Najlepiej zrobic przejsciówkę np z drewna. Z jednej strony daj tak jak w siku a z drugiej jaknw uh.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...