bangibang 37 Opublikowano 26 Grudnia 2013 Zgłoś A co zrobiłeś z ładowaczem ? Ja bym go podczepił do 6125R
Reprobus 95 Opublikowano 26 Grudnia 2013 Zgłoś nie mam ładowacza. takiego kupiłem, zamiast ładowacza ma zrobione pompowanie kół i klime na dachu
BartosZetor 104 Opublikowano 27 Grudnia 2013 Zgłoś Ciekawe po co te druciki ? Widziałem takiego Johna z drucikami ale nie wiem po co one są? Na ebayu jest pełno takich modeli
Agrotechnik 158 Opublikowano 28 Grudnia 2013 Zgłoś To jest system do pompowania kół. Lub bardziej poprawnie- system centralnego sterowania ciśnieniem w ogumieniu.
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się