Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum
Która zieleń
 
© Irek Team

Która zieleń


Irek Team
 Share


Czy polecacie taki sprzęt http://www.tractorconnection.nl/content/modules/catalog/1/2800/2738/4_XX_3_1.JPG ? I z jakim ciągnikiem miał by pracować ? Claas a może Jeleń ?

Copyright

© Irek Team

 Share


Recommended Comments

Oczywiście że claas, dla mnie to właśnie właściwa zieleń. Nie myślałeś żeby sprzedać wszystkie JD z siku a kupić John Deera 6210 z wiking 220 km wystarczy do pomocy claas'owi, a jako ciągnik z turem JD 7430 z wiking. Ostatnio chyba taki agregat był na olx za rozsądne pieniądze. Podkreślam to tylko moje sugestie.

Link to comment

6210R nie kupowałbym ze względu na wykonanie szczegółów, lepiej by pasował do zestawu drugi Axion lub 7430 z ładowaczem bo to dosyć stary i sprawdzony model, a 950-tka i tak czy siak sobie da radę bez mniejszych pierdółek, chyba że do obory z paszowozem to polecam Agrotrona K100 z UH jak ma nie być drogo. ;)

Link to comment

Właśnie ta 7430 z ładowaczem mi się podoba miał byś zamiast tego axiona ale moc wygrała . Latem to chyba  kupię tego 7430 bo będzie dobry do ładowania bel i nie tylko . Myślałem jeszcze nad Lexionem z wikinga , polecacie go ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...