Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

Co sądzicie o tej nowości SIKU 1;32 która ma ukazać się w marcu 2015 ???


marcin b

wiecie coś o innych nowościach 2015 w skali 1 : 32 ?


From the category:

Siku

· 510 images
  • 510 images
  • 1,094 image comments


Recommended Comments

Się SIKU obudziło...

 

2014-03-08%252015.03.06.jpg

 

 

Schuco już 3 lata będzie robiło "siedemsetdwudziestkęczwórkę" a oni dopiero będą... Z tego co widzę po obrazku też niby ma mieć otwieraną maskę i drzwi, ale wykonaniem i szczegółami Schuco nie dorówna. Wiem co mówię patrząc na moje 724 ze zdjęcia które dodałem.

 

Więc nawet jeśli by kosztował te 120 zł bez przesyłki ten 724 od SIKU, to ja mówię szczerze- jeszcze raz dałbym 250 z przesyłką za tego z Schuco.

Link to comment

Ja tam nie żałuję tego że kupowałem modele siku . Lecz teraz kupiłem tą kosiarkę claas disco i wiem że jest lepiej wykonana . Teraz przybędzie mi trochę maszyn ale takich firm jak wiking i universal hobbies . Gdybym nie kupił modelu tej kosiarki przeczuwam że zamiast tych modeli które dojdą w styczniu ( nie powiem jakie ) były by modele siku .

Link to comment

Mini221 o tym to ja już wiedziałem. Po mojemu najlepsze z SIKU są te stare modele np.mf 7278.Bo te nowe to to jest już :

1. słabe wykonanie

2.słabe odwzorowanie

3.słabe funkcje (nie otwierają się: drzwi, maska, tylna szyba)

Po mojemu siku robi takie modele żeby były tańsze bo więcej osób je kupuje, bo jakby zrobili chociaż te 2 podpunkty to by wzięli drożej a wtedy każdy by się przerzucił na modele np.UH, weise-toys  

A po mojemu to i tak nie zrobili większej różnicy w tym 724 niż dotychczas w każdym modelu tylko że to ''nowość'' ;)   

Link to comment

to i ja też coś napisze, kążdy model ma swoje+i- lecz za taką cene to i tak są dobre modele, są tanie i trwałe ale siku jak to siku modelem nazwać sie nie powinno gdyż to bardziej zabawka niż model ma byś trwały i prosty. Jedno co mi sie w siku podoba to koła koła robią zajebiste miekkie opony dobrze odwzorowane a nie tak jak np w UH czy Schucco równie dobrze mogli by plastikowe robić

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...