Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

New Holland TM190 Idealny 1Właściciel


Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

Recommended Posts

Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

wiem że to  forum modelarskie ale   z korzystam z okazji    i zapraszam w imieniu  mojego kolegi  Darka Urbanowicza  (właściciela    TM-ika)   

 

Witam. Do sprzedania super ciągnik Tm 190 (195 km mocy znamionowej, moc z power boster to 225 km) z 2005 roku ale eksploatowany dopiero od 2006r. Ciągnik jest w idealnym stanie ,przebieg tylko 2951 mth bez żadnych awarii (każda kontrolka czy włącznik działają ).Pracował w moim gospodarstwie od nowości i od nowości do dnia dzisiejszego jest w pełni serwisowany przez autoryzowany serwis New Holland na co mam pełne potwierdzenie w postaci faktur za przeglądy czy części zamienne , poza tym można to sprawdzić w bazie firmy serwisowej. Pracuje na 186 hektarach pola . Opony są od nowości i mają zużycie jakieś 20% , poza tym jest to największe ogumienie 710 Pirelli jakie są stosowane w ciągnikach rolniczych. Ciągnik jest wyposażony w radar prędkości jazdy i poślizg kół, klimatyzację , fotel komfort obrotowy z pnełmatyczną regulacją , radio z CD , błotniki przednie skrętne , 8 wyjść hydrałlicznych, instalacja pnełmatyczna 2 obwodowa , zaczep tylny automatyczny , belka dolna zaczepowa , obciążnik przedni 960kg , uchylna przednia i tylna szyba , regulowany rozstaw osi tylnej . Jest to ciągnik bardzo porządny , a nie jakaś padlina z porwanymi siedzeniami , łysymi oponami i przebiegiem 8000mth albo cofniętym licznikiem . Ze swojej strony mogę zapewnić że kto przyjedzie oglądać ciągnik na pewno go kupi . Podana cena jest ceną netto . Wystawiam fakturę Vat . Proszę o poważne oferty . Zgadzam się na wykonanie pomiaru mocy na hamowni jak i wizytę w serwisie . Ciągnik do oglądnięcia tylko do końca roku , od stycznia będzie stał w komisie u Dilera New Holland. Cena do małej negocjacji .      (oto link  do ogłoszenia  ).

 

http://olx.pl/oferta/new-holland-tm190-idealny-1wlasciciel-CID757-ID83u0h.html#90c0afe64f

 

 

Link to comment
Share on other sites

Popieram kolegę @rzeznik13 ;) to forum modelarskie a nie ALLEGRO jak każdy będzie wstawiał rzeczy nie związane z modelami to tu będzie burdel ;) i zrobi się drugie ALLEGRO :blink: Podejrzewam że żaden z użytkowników forum go nie kupi :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Oj nie przesadzajmy burdel się tak od razu nie zrobi jak i allegro ;) , bo nie ukrywając aktywność nie jest wysoka ;), ale po części mają racje, lepiej było wstawić na AF, jakiś amator się znajdzie na tą TM-ke, ale dzisiaj traktor o mocy 200km kupuje się nowy bo z areałem powyżej 100 ha mało kto bawi się w używki.

Link to comment
Share on other sites

Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

rzeźnik   tobie jak zwykle nie pasi   podałem wyżej  że  wiem że to  forum modelarskie ale   z korzystam z okazji    i zapraszam w imieniu  mojego kolegi  Darka Urbanowicza  (właściciela    TM-ika)  .   a ty  razem  z  danio  robicie   koniec świata   następnym razem nic nie zamieszczę :) i  git majonez   aha  i ja nie wystawiłem tego w charakterze  ogłoszenia  tylko    tak jak by zaproszenia     

Link to comment
Share on other sites

Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

kurwa czytajcie ze zrozumieniem !!! co napisałem na samum początku ??         [ wiem że to  forum modelarskie ale   z korzystam z okazji    i zapraszam  ]     nie widzicie tego  czy    jaki  ciul ??  jak nie pasuje  to  niech admin  to  usunie

Link to comment
Share on other sites

Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

No dobra, ale ja mam na handel kilka maszyn, to wystawiam na olx, albo allegro, nie róbmy jaj, nie  że mi nie pasuje, ale jakieś zasady panują na forum.

ale  ceny niczym z kosmosu :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...