Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

From the category:

Weise-Toys

· 136 images
  • 136 images
  • 549 image comments

Photo Information

  • Taken with SONY DSC-HX10V
  • Focal Length 4.3 mm
  • Exposure Time 1/30
  • f Aperture f/3.3
  • ISO Speed 250

Recommended Comments

Jasiu86

Posted

Gratuluje nabytku :) . . . jak dla mnie to Steyer lepsze wrażenie robi - co nie zmienia faktu że MM to górna półka ! ! !

mateusz199309

Posted

Pogratulować nabytku 😉

To znowu ja wyczekuje na Fendta najlepiej 1050 bo ten z wikinga nie zbyt. 

Krzysiu1978

Posted

Super model, zadowolony jesteś z niego 🙂? Słyszałem że jest super wykonany. Ja zamówiłem takiego z MM tylko w black edition 🙂 czekam aż przyjedzie 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...