BartosZetor 104 Opublikowano 21 Października 2015 Zgłoś Szczerze to niczym oprócz napisu i odcienia paska na masce
Pawel11441 220 Opublikowano 21 Października 2015 Zgłoś Tak mi się zawsze wydawało, że 69 jest za duży gabarytowo na swoją serię
Jasiu86 51 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś 69 i 74 w rzeczywistości też aż tak znacznie się nie różnią - fajny zestaw też taki mam!!! Sorry że się powtórzę ale te LOGO mnie dobija - 1/8 zdjęcia
Pawel11441 220 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś 69 i 74 w rzeczywistości też aż tak znacznie się nie różnią - fajny zestaw też taki mam!!! Sorry że się powtórzę ale te LOGO mnie dobija - 1/8 zdjęcia Może znacznie nie, ale jednak widać tą różnice
Rafał3050 193 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś A ja jestem innego zdania , różnią się i to bardzo. Na pierwszy rzut oka od razu widać że w 74xx jest inna maska oraz już "inaczej stoi" o "wiele wyżej". Tak dla porównania: 6930--> http://www.thornermaskin.se/WebRoot/Ballou/Shops/thornermaskin_002E_se/4F61/E467/21D1/5CE0/9022/0A0C/05EA/4EE7/L06930P624128-4.jpg 7430--> http://img37.otomoto.pl/images_otomotopl/817533881_2_1080x720_john-deere-ciagnik-rolniczy-gwarancja-dodaj-zdjecia_rev008.jpg I wcale nie boje się powiedzieć że Wiking w tej kwestii troszeczkę zjeb*ł .
BartosZetor 104 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś W 6930 maska powinna być krótsza i wyższa w porównaniu do maski 7430
Brothers Farm Models 95 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś Krótko mówiąc Wiking poszedł na łatwiznę
BartosZetor 104 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś No ale obywa modele równie dobrze cieszą oko na półce Ostatnio się pobawiłem i przełożyłem podwozia w Jaśkach i teraz 6930 jest z turem
Rafał3050 193 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś W 6930 maska powinna być krótsza i wyższa w porównaniu do maski 7430 Wyższa? raczej niższa Nie ma co powiedzieć bo cieszą oko, ale wydając tyle na model grzech nie mieć jakiś oczekiwań. A nie przymykać oko, bo się robi "Antek trzymaj mur, ja po pieniądze lecę"
BartosZetor 104 Opublikowano 22 Października 2015 Zgłoś Zawsze mi się wydawało że jest wyższa ale wychodzi na to że żyłem w błędzie
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się