Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Jaśki :D



John Deere 6930 już dawno u mnie ale nie było okazji go pokazać :D

Prawa autorskie

© BartosZetor

Z kategorii:

Wiking

· 502 grafik
  • 502 grafik
  • 1497 komentarzy do grafik

Informacje o zdjęciu


Rekomendowane komentarze

BartosZetor

Opublikowano

Szczerze to niczym oprócz napisu i odcienia paska na masce :D

Pawel11441

Opublikowano

Tak mi się zawsze wydawało, że 69 jest za duży gabarytowo na swoją serię ;)

Jasiu86

Opublikowano

69 i 74 w rzeczywistości też aż tak znacznie się nie różnią - fajny zestaw ;) też taki mam!!!

Sorry że się powtórzę ale te LOGO mnie dobija - 1/8 zdjęcia :(

Pawel11441

Opublikowano

69 i 74 w rzeczywistości też aż tak znacznie się nie różnią - fajny zestaw ;) też taki mam!!!

Sorry że się powtórzę ale te LOGO mnie dobija - 1/8 zdjęcia :(

Może znacznie nie, ale jednak widać tą różnice ;)

Rafał3050

Opublikowano

A ja jestem innego zdania ;), różnią się i to bardzo. Na pierwszy rzut oka od razu widać że w 74xx jest inna maska oraz już "inaczej stoi" o "wiele wyżej". 

 

Tak dla porównania:

6930--> http://www.thornermaskin.se/WebRoot/Ballou/Shops/thornermaskin_002E_se/4F61/E467/21D1/5CE0/9022/0A0C/05EA/4EE7/L06930P624128-4.jpg

7430--> http://img37.otomoto.pl/images_otomotopl/817533881_2_1080x720_john-deere-ciagnik-rolniczy-gwarancja-dodaj-zdjecia_rev008.jpg

I wcale nie boje się powiedzieć że Wiking w tej kwestii troszeczkę zjeb*ł ;).

BartosZetor

Opublikowano

W 6930 maska powinna być krótsza i wyższa w porównaniu do maski 7430 ;)

BartosZetor

Opublikowano

No ale obywa modele równie dobrze cieszą oko na półce :)

Ostatnio się pobawiłem i przełożyłem podwozia w Jaśkach i teraz 6930 jest z turem :)

Rafał3050

Opublikowano

W 6930 maska powinna być krótsza i wyższa w porównaniu do maski 7430 ;)

Wyższa? :D   raczej niższa ;)

 

Nie ma co powiedzieć bo cieszą oko, ale wydając tyle na model grzech nie mieć jakiś oczekiwań. A nie przymykać oko, bo się robi "Antek trzymaj mur, ja po pieniądze lecę" :P

BartosZetor

Opublikowano

Zawsze mi się wydawało że jest wyższa ale wychodzi na to że żyłem w błędzie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...