Jump to content
Modelarstwo Rolnicze Forum

John Deere 7430 Premium



Teraz dopiero cieszy moje oko :). Trochę roboty miałem z tuzem ale myślę że warto było.

Tutaj link do zdjęć jak by dołączona grafika znikła bo lubi czasami ;)http://pokazywarka.pl/i2urtb/

15574791.jpg?143559640215574795.jpg?143559640215574798.jpg?1435596402

Copyright

© @Rafał3050

From the category:

Wiking

· 502 images
  • 502 images
  • 1,497 image comments


Recommended Comments

Jasiu86

Posted

Super robota!!! koła oryginalne czy szersze dałeś?? trochę kolor mógł by być lepiej dobrany ale jest git!!! też mam takiego tuza szukam tylko jelenia w okazyjnej cenie . . .

Rafał3050

Posted

Super robota!!! koła oryginalne czy szersze dałeś?? trochę kolor mógł by być lepiej dobrany ale jest git!!! też mam takiego tuza szukam tylko jelenia w okazyjnej cenie . . .

Koła od innego modelu i felgi od jeszcze innego ;) , w przypadku spray'u ciężko dobrać odcień.   Sam robiłeś tuz ? Ja miałem zamawiać przez matke w NL ale myślę mam hips to czemu by samemu nie zrobić i nawet wyszedł ;)

Pawel11441

Posted

Git :) 

Tylko te nakładki na tylnych błotnikach wg mnie psują efekt ;)

Rafał3050

Posted

Wow! Ile dałeś?

milion albańskich lirów ;)

Jest takie coś jak modyfikacje modelu, a to jest tego przykładem, owszem mogłeś nie wiedzieć. 

U mnie może w tym lub w następnym tygodniu zawita taki :D

Oj akurat taki ?? :P   Nie wydaje mi się 

 

Git  :)

Tylko te nakładki na tylnych błotnikach wg mnie psują efekt  ;)

Mi pasują, za dużo wystają opony żeby zostawić bez poszerzeń, ale każdy ma inną wizje.
OLTRANS

Posted

Ale masakra ten john pięknie się teraz prezentuje,ja bym jeszcze pobrudził nieco

Guest JAREK_JOHN DEERE 8r

Posted

perfekto !

mati3010

Posted

opony i tylne felgi zapewne od claasa axiona z siku a przednie felgi nie wiem ale jakiś john deere siku (7530?)

BartosZetor

Posted

Mi się wydaje że opony sa od claasa axiona 850 z siku a felgi oryginalne ;)

Barteg

Posted

Opony axion, przednie felgi a raczej ich wnętrza z 8r jak na moje oko. ;)

Dobra robota!

Rafał3050

Posted

Wszyscy byli blisko. Już wyjaśniam, opony są z axiona z siku (ponieważ mają fajny bieżnik) felga z tyłu podajże też z axiona ale na 100 % nie jestem pewny , przednia felga jest cała z 8r z siku.

 

Dzięki za miłe komentarze ;)

Modelik9

Posted

Myślałem że fimowy tur a ty go zrobiłeś . Brawa . Ale aż taką masiłe że podnosi ten obciążnik . :D

Pawel11441

Posted

Trzy razy oczy przecierałem i żadnego tura na zdjęciu nie widzę ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...