Rafał3050 193 Opublikowano 6 Października 2014 Zgłoś przez małą chwilkę zastanowiłem się nad tym modelem i cena nie za wysoka ale to siku (nie mam na myśli obrażanie posiadaczy tych modeli), nawet trochę się zdziwiłem że siku zrobił coś takiego idzie z postępem john deere456- ja widziałem na modele metalowe
Irek Team 176 Opublikowano 7 Października 2014 Zgłoś Dzięki wszystkim . Kupiłem go w sklepie obok mnie za 89 zł i myślę jeszcze nad opryskiwaczem
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się