Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

IMG_20210103_125250



Co prawda do sezonu jeszcze daleko ale sprzęt musi być 🙂


Z kategorii:

Britains/ERTL

· 296 grafik
  • 296 grafik
  • 600 komentarzy do grafik

Informacje o zdjęciu

  • Zdjęcie zrobione przy użyciu Sony I4312
  • Długość ogniskowa 3.3 mm
  • Czas ekspozycji 39999/1000000
  • f Przysłona f/2.2
  • Prędkość ISO 1198

Rekomendowane komentarze

Kamileq2006

Opublikowano

Jakbyś chciał się pozbyć tej sieczkarni to pisz, chętnie ją wezmę na przyszły sezon  :)

Krzysiu1978

Opublikowano

W dniu 4.01.2021 o 15:17, SMERFIK napisał:

Jakbyś chciał się pozbyć tej sieczkarni to pisz, chętnie ją wezmę na przyszły sezon  :)

Tej sieczkarni na razie nie sprzedaje, mam na sprzedaż sieczkarnie John deere z ertl 🙂 w bardzo dobrej cenie 

Kamileq2006

Opublikowano

Godzinę temu, Krzysiu1978 napisał:

Tej sieczkarni na razie nie sprzedaje, mam na sprzedaż sieczkarnie John deere z ertl 🙂 w bardzo dobrej cenie 

Poczekam :) Ta dużo bardziej mi się podoba.

Uwielbiam takie starsze klimaty i te kwadratowe kształty. 

Kamileq2006

Opublikowano

Póki co to jest mi sieczkarnia nie potrzebna ale jakbyś sprzedawał to pisz do mnie :) 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...