szlugs 27 Opublikowano 2 Stycznia 2021 Zgłoś oh god jak można dodawać taki cringe syf na to forum,koleś zaloz sobie jakiś fanpage na fb bo na to gowno się nie da patrzeć, te wasze zdjęcia to czasy 2008 roku cyaaaaa KapiBred 1
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 14 godzin temu, szlugs napisał: oh god jak można dodawać taki cringe syf na to forum,koleś zaloz sobie jakiś fanpage na fb bo na to gowno się nie da patrzeć, te wasze zdjęcia to czasy 2008 roku cyaaaaa No sorry nie brałem specjalnie lustrzanki do jednego zdj do stodoły xD
szlugs 27 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś ej ty udajesz teraz uposledzonego specjalnie? na moje jakbys mial cos ciekawego do przekazania to bys mogl zdjecia dupa twojej matki robic
szlugs 27 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś nie dodawaj zdjec z piaskownicy i tyle,kazdego to wk0000rwia tylko nikt ci wprost nie powie bo woli zachowac kulture
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś W takim razie co ty masz ciekawego do przekazania oprócz braku kultury ?
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 2 godziny temu, szlugs napisał: nie dodawaj zdjec z piaskownicy i tyle,kazdego to wk0000rwia tylko nikt ci wprost nie powie bo woli zachowac kulture Jak ty zboża od piasku nie odróżniasz to ja nie wiem co z tobą jest nie tak, po drugie żeby nie było wyleciało dziurą a nie ja sobie je tam nasypałem. Tak to prawda nikt tego nie powie bo tylko taki idiota jak ty będzie robił z tego gówno burzę
szlugs 27 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 1 godzinę temu, SMERFIK napisał: W takim razie co ty masz ciekawego do przekazania oprócz braku kultury ? To ze nawet nie rozumiesz czym jest przenosnia,piaskownica to jedynie okreslenie a nie brak mojej wiedzy
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 59 minut temu, szlugs napisał: http://detrave.net/imgsend/biweavhG3.png ?
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 1 godzinę temu, szlugs napisał: To ze nawet nie rozumiesz czym jest przenosnia,piaskownica to jedynie okreslenie a nie brak mojej wiedzy Ok ale nie musiałeś robić gównoburzy o jedna zdj i tak na to forum zagląda z 10 osób
szlugs 27 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś to jest "gownoburza" o każde twoje zdjęcie jakie tu dodajesz
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 1 godzinę temu, szlugs napisał: to jest "gownoburza" o każde twoje zdjęcie jakie tu dodajesz Acha bo ty masz niby coś do powiedzenia w kwestii kto może dodawać zdj a kto nie 🤣🤣🤣 To forum jest dla wszystkich a nie tylko dla wybranych debili takich jak ty gratuluję inteligencji Jak ci coś nie pasuje to się nie udzielaj albo wypad z forum bo mam prawo do dodawania zdjęć takich jakich chcę tak samo jak inni no chyba że zabronił by mi administrator ale na pewno nie ty dzieciaku
szlugs 27 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś ze mną się nie baw lepiej, a na przyszlosc nie wchodz w linki z http,aktualnie mam dostęp do wszystkich twoich danych dzieciaczku,troche innych osób tez weszło w ten link ale wydaje mi się ze korzystasz z huwaweia p8 lite prawda? to kto jest inteligentniejszy ? w 5 minut możesz mieć po tym koncie, fb i wielu innych głupotach Kamilek :3
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 13 minut temu, szlugs napisał: ze mną się nie baw lepiej, a na przyszlosc nie wchodz w linki z http,aktualnie mam dostęp do wszystkich twoich danych dzieciaczku,troche innych osób tez weszło w ten link ale wydaje mi się ze korzystasz z huwaweia p8 lite prawda? to kto jest inteligentniejszy ? w 5 minut możesz mieć po tym koncie, fb i wielu innych głupotach Kamilek :3 Android 6.0; ALE-L21 AppleWebKit/537.36 Może i jesteś mądrzejszy w takich sprawach ale nwm nadal o co ci chodzi ? Co ci nie pasuje ? Dlaczego się na mnie uwziąłeś ? A i lepiej usuń te dane bo mogę zgłosić sprawę na policję i nie będzie tak kolorowo hakerstwo jest karalne, a ja nie mam zamiaru robić nikomu pod górkę więc może się dogadajmy co ?
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś Teraz, szlugs napisał: db nie buj sie 🥰 Bardziej zdenerwowany jestem xD
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś Teraz, szlugs napisał: benito nie boj sie nic ci nie zrobie :3 Spoczko ale powiedz mi chociaż czm się tak trochę mnie ,, uczepiłeś " i co mam zrobić żeby moje zdj nie były ,,gówniane"
Barteg 261 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś Jeśli ja mam coś dodać w kwestii poprawy jakości zdjęć, to powiedziałbym żeby po pierwsze robić je z perspektywy pierwszej osoby. Czyli nie jak tu od góry, tylko przy samej ziemi tak by model wyglądał na większy. Poza tym ujednolicić tło, nie jakiś rozpraszający burdel w tle. Albo zachować tło w jednych barwach, lub ustawić coś co może budować tło zgodne ze skalą. Ewentualnie wyostrzyć model na tyle by tło było rozmyte. Kamileq2006 1
Kamileq2006 104 Opublikowano 3 Stycznia 2021 Zgłoś 23 minuty temu, Barteg napisał: Jeśli ja mam coś dodać w kwestii poprawy jakości zdjęć, to powiedziałbym żeby po pierwsze robić je z perspektywy pierwszej osoby. Czyli nie jak tu od góry, tylko przy samej ziemi tak by model wyglądał na większy. Poza tym ujednolicić tło, nie jakiś rozpraszający burdel w tle. Albo zachować tło w jednych barwach, lub ustawić coś co może budować tło zgodne ze skalą. Ewentualnie wyostrzyć model na tyle by tło było rozmyte. Dzięki za radę postaram się tak robić
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się