Irek Team 176 Opublikowano 24 Kwietnia 2015 Zgłoś Pięknie ci wyszedł . A gdzie i za ile kupiłeś zetorka jeżeli można wiedzieć ?
Dendron 71 Opublikowano 24 Kwietnia 2015 Zgłoś Moc Zetora w 100% wykorzystana Widzę że ogródek wapnujesz Åadnie ci wyszedł Jak gleba kwaśna to trzeba . Rozsiewacz bardzo mi się podoba , tylko koła by się przydało zmienić. Można wiedzieć jakim klejem kleisz i jakiej firmy farbę użyłeś?
Rafał3050 193 Opublikowano 24 Kwietnia 2015 Zgłoś Dendron kleje kropelką a malowane jest farbą ''Vivace''(http://www.artistica3b.com/shop/acrilici/colore-acrilico-vivace-stamperia-kab21-bianco-titanio-60ml/) z dodatkiem czarnej farby acrylic nawet spoko kryje Irek pisałem już to pod innym zdjęciem froty ale napisze jeszcze raz kupiłem ją od kolegi z innego forum mdel. a dałem nie dużo danio jaki to ogródek tu tylko parę malin i papryka ogródek mam za budynkami
OLTRANS 196 Opublikowano 24 Kwietnia 2015 Zgłoś Rafał a nie próbowałeś malować farbami typu pactra,revell,humbrol?
Rafał3050 193 Opublikowano 24 Kwietnia 2015 Zgłoś Próbowałem humbrolem i spoko ale jak mam coś na szybko to akrylowymi walne i efekt jest spoko
BartosZetor 104 Opublikowano 24 Kwietnia 2015 Zgłoś Akrylowe może nie na wszystkim się trzymają ale za to szybko schną
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się