Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

PO DRODZE :)



Wracamy że skupu :P Jeszcze 1 taką trzeba wywieźć :D

Prawa autorskie

© danio

Z kategorii:

Weise-Toys

· 136 grafik
  • 136 grafik
  • 549 komentarzy do grafik


Rekomendowane komentarze

BartosZetor

Opublikowano

Do mnie dzisiaj przyszła nowa przyczepa i nie tylko  :D Dzięki @Cybi :)

danio

Opublikowano

Model oceniam bardzo dobrze jest to najlepszy traktor z moich wszystkich, jedyna wada w nim to ten zaczep atrapa, ale już jak widać ciąga przyczepy bo mu zrobiłem zaczep. Naprawdę polecam w kabinie też jest wszystko ładnie wykonane ogólnie mocny traktor ale trzeba uważać na detale np. lusterka, tłumik.

Barteg

Opublikowano

Dobrze rozumiem ze jeżdżąc z np. brantnerka wyrwałeś/urwałeś zaczep? 

Barteg

Opublikowano

Ja tam bym nie powiedział ze nieużyteczny. ;) 

danio

Opublikowano

Ja tam bym nie powiedział ze nieużyteczny. ;)

Do niego się nie dało nic podpiąć bo to atrapa a nawet jeśli to on jest za wąski i tak by się nie podpięło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...