BartosZetor 104 Opublikowano 21 Stycznia 2015 Zgłoś Do mnie dzisiaj przyszła nowa przyczepa i nie tylko Dzięki @Cybi
danio 252 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Zgłoś Model oceniam bardzo dobrze jest to najlepszy traktor z moich wszystkich, jedyna wada w nim to ten zaczep atrapa, ale już jak widać ciąga przyczepy bo mu zrobiłem zaczep. Naprawdę polecam w kabinie też jest wszystko ładnie wykonane ogólnie mocny traktor ale trzeba uważać na detale np. lusterka, tłumik.
Barteg 261 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Zgłoś Dobrze rozumiem ze jeżdżąc z np. brantnerka wyrwałeś/urwałeś zaczep?
Rafał3050 193 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Zgłoś Po prostu dali atrapę zaczepu , jest zaczep tylko nie użyteczny http://www.toyshop.cz/img/zbozi/toyshop.cz-modely-makety-hracky-fendt-favorit-615-lsa-321-original.jpg
danio 252 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Zgłoś Ja tam bym nie powiedział ze nieużyteczny. Do niego się nie dało nic podpiąć bo to atrapa a nawet jeśli to on jest za wąski i tak by się nie podpięło
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się