Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Głęboszowanie i orka 2015



Skoro nie ma zimy, to trzeba sobie wymyślić jakieś zajęcie: głęboszowanie i orka po kukurydzy, żeby zasiać pszenicę jarą :);)

Prawa autorskie

© danio

Z kategorii:

Weise-Toys

· 136 grafik
  • 136 grafik
  • 549 komentarzy do grafik


Rekomendowane komentarze

Rafał3050

Opublikowano

No ładny zestaw :), ale ten Fendt jest ładny. Musze sobie zrobić taki głębosz, może w sobotę :P

Irek Team

Opublikowano

Åadny Fendt . Oba zestawy są ładne . U mnie pracuje John Deere 8360r + Vogel & Noot 

danio

Opublikowano

Dzięki za miłe komentarze jutro dodam zdj. z głęboszowania ;)

Rafał miłej zabawy z budową :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...