Irek Team 176 Opublikowano 24 Grudnia 2014 Zgłoś Na początku myślałem że ktoś pomylił to forum z AgroFoto . Na miniaturce zdjęcie wygląda jak w realu
mateuszkien 48 Opublikowano 24 Grudnia 2014 Zgłoś Na początku myślałem że ktoś pomylił to forum z AgroFoto . Na miniaturce zdjęcie wygląda jak w realu
Gość JAREK_JOHN DEERE 8r Opublikowano 24 Grudnia 2014 Zgłoś mateuszkien słuchaj mam pytanko miałeś przy tym agregacie dodatkowe sekcje doposażające ten model w taki sposób że z 46 można było zrobić 620 ?? jeśli tak to napisz do mnie na gg mam sprawę
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się