Kuba12 46 Opublikowano 30 Listopada 2014 Zgłoś Dzięki za komentarze, a co do siku to już dawno sprzedane, a orką zajmuje się zetor z 3
Rafał3050 193 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś jak patrze na te JD to coraz bardziej sobie pluje w brodę że takiego sobie nie kupiłem a taką okazje miałem
Brothers Farm Models 95 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś Fajne foto kolego Rafał a na AF pisałeś że takiego JD Ci wujek w niemczech kupił ?
Rafał3050 193 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś bartek1202 JD 6930 którego już dawno wymieniłem za Fendta, a maiłem niezłą okazje na wakacjach w niemczech kupna 7430 za niecałe na polskie 190zł
Brothers Farm Models 95 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś No nwm tak mi na AF w komentarzu napisałeś że Ci wujek kupił http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/485036-new-holland-t7070-fendt-828-vario/
Rafał3050 193 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś tak miał być 7430 no ale odbieram przesyłkę i JD 6930 no ale już się nie upominałem bo i tak za free go dostałem i nie miałem tego mu za złe bo w życiu nie miał styczności z rolnictwem , ale opłaciło mi się i tak bo wymieniłem go za F 313 z rozisewaczem
Rafał3050 193 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś teraz żałuje że się zamieniłem bo mam teraz kirovca z turem stoll którego mógłbym teraz założyć na 6930 i zmienić maskę i miałbym 6830 bo widziałem fajną przeróbkę na zagranicznym forum, zobaczymy po świętach
Brothers Farm Models 95 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś A ja tam swojego 6930 na żaden inny model bym nie wymienił
Rafał3050 193 Opublikowano 1 Grudnia 2014 Zgłoś ja bym wszystkie modele oddał jakby shuco lub wiking wydali MF 3050 4x4 . ale tak nigdy się nie stanie
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się