Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

John Deere 7430



Orka John Deere :)

Słaby plener, ale następnym razem bardziej się postaram ;)

Prawa autorskie

© kuba12

Z kategorii:

Wiking

· 502 grafik
  • 502 grafik
  • 1497 komentarzy do grafik


Rekomendowane komentarze

danio

Opublikowano

Åadny ten JD przez tura szkoda że pracuje z SIKU :(

Kuba12

Opublikowano

Dzięki za komentarze, a co do siku to już dawno sprzedane, a orką zajmuje się zetor z 3 :D 

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

Opublikowano

dobrze jest :)  jak idzie oranie  ??

Rafał3050

Opublikowano

jak patrze na te JD to coraz bardziej sobie pluje w brodę że takiego sobie nie kupiłem a taką okazje miałem ;)

Rafał3050

Opublikowano

bartek1202 JD 6930 którego już dawno wymieniłem za Fendta, a maiłem niezłą okazje na wakacjach w niemczech kupna 7430 za niecałe na polskie 190zł ;)

Rafał3050

Opublikowano

tak miał być 7430 no ale odbieram przesyłkę i JD 6930 no ale już się nie upominałem bo i tak za free go dostałem ;) i nie miałem tego mu za złe bo w życiu nie miał styczności z rolnictwem :) , ale opłaciło mi się i tak bo wymieniłem go za F 313 z rozisewaczem

Rafał3050

Opublikowano

teraz żałuje że się zamieniłem bo mam teraz kirovca z turem stoll którego mógłbym teraz założyć na 6930 i zmienić maskę i miałbym 6830 bo widziałem fajną przeróbkę na zagranicznym forum, zobaczymy po świętach :P

Rafał3050

Opublikowano

ja bym wszystkie modele oddał jakby shuco lub wiking wydali MF 3050 4x4 :P. ale tak nigdy się nie stanie :D

Kuba12

Opublikowano

Bartek1202 ja mojego jd i zetorka  też bym nie wymienił :D

Kuba12

Opublikowano

dobrze jest :)  jak idzie oranie  ??

Dzięki, a dobrze :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...