Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

FENDT+NODET



Zgrany zestaw :D

Prawa autorskie

© danio

Z kategorii:

Weise-Toys

· 136 grafik
  • 136 grafik
  • 549 komentarzy do grafik


Rekomendowane komentarze

Rafał3050

Opublikowano

tak sobie pomyślałem żeby w nowym roku kupić jakiś starszy model coś takiego jak ten lub MF 690 i postarzeć go pozbawić drzwi szyby tylnej, pobawić się w zmniejszaniu bieżnika, pobawieniu się w malowaniu może coś fajnego by zrobił.

danio

Opublikowano

No i jeszcze go zardzewieć :P zapomniałeś dodać :D

Rafał3050

Opublikowano

właśnie miałem na myśli ''pobawienie się z malowaniem'' :P

danio

Opublikowano

Ale cynamon to pachnie i później będzie ci traktor śmierdział cynamonem (chyba że zwietrzeje no ale nie wiem czy tak się stanie) ;)

danio

Opublikowano

No zależy też jaki klej jak widziałeś to na jakimś forum to dodaj link albo zdj. ;)

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

Opublikowano

mam tego HR 404  jest świetny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...