Rafał3050 193 Opublikowano 13 Października 2014 Zgłoś no fajny zestaw, i dołączam się doi pytania wyżej
cybi 167 Opublikowano 14 Października 2014 Zgłoś Model jest odwzorowany prawidlowo,moze brakuje troche do jakosci universal hobbies(brak weżyków,paru ostrzegawczych naklejek) to oceniam go na 5+ (w skali do 6)Wiec firma jak najbardziej godna polecenia.Prasa Krone tej firmy jest lepiej wykonana ;-)
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się