Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Gospodarstwo rolne by Muran001


Muran001

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaniaka idzie o kant tyłka potłuc prawdę powiedziawszy. Już lepiej Poloneza zrób, bardziej udany.

 

A siewnik... Częściej idzie spotkać Meprozeta S100 którego nawet c330 pociągnie, my na zakładzie mamy S100/6 i niby z nim jeździ 5080R ale w praktyce i c360 by sobie z nim poradził. Z innych to SPC-6 też nie jest jakiś specjalnie wymagający, cho ten z linka też nie jest głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Poznaniaka idzie o kant tyłka potłuc prawdę powiedziawszy. Już lepiej Poloneza zrób, bardziej udany.

 

A siewnik... Częściej idzie spotkać Meprozeta S100 którego nawet c330 pociągnie, my na zakładzie mamy S100/6 i niby z nim jeździ 5080R ale w praktyce i c360 by sobie z nim poradził. Z innych to SPC-6 też nie jest jakiś specjalnie wymagający, cho ten z linka też nie jest głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam po dłuższej nieobecności w temacie, choć od czasu do czasu do galerii wstawiałem zdjęcia.

Jakie budynki takie jak obora, stodoła i silosy przejazdowe moglibyście mi polecić do zrobienia (podajcie zdjęcia przykładowych budynków)?

Wymagania do obory:

-na minimum 8 krów mlecznych + kojce dla cieląt i stanowiska dla jałowizny,

-musi być pomieszczenie na zbiornik na mleko i dojarkę z aparatami do wymion i konwiami,

-żeby Ursus C-330 z Turem mógł swobodnie wjechać i wywalić obornik

Sam jeszcze nie wiem, czy będę trzymał świnie, ale na pewno będą krowy i kury.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Przypomnę, że na około 30 ha będą uprawiane jęczmień jary, owies, pszenżyto ozime, łąki, ziemniaki, rzepak ozimy, słonecznik, łubin wąskolistny i kukurydza na kiszonkę, a jako międzyplony gorczyca i żyto na kiszonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...