Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

KUPIĘ


Jasiu86

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2022 o 10:59, Flight23 napisał:

Poszukuję i chętnie kupie model Universal Hobbies przyczepa tandem marki La Campagne BBC21L w kolorze czerwonym. Numer fabryczny UH 2728 lub numer MPS 68110. Jeżeli ktoś ma i chce się pozbyć proszę o kontakt na Priv.

https://www.farmmodeldatabase.com/en/view-details/002208/universal-hobbies-1-32-la-campagne-bbc-21l.html

Ogłoszenie Nie Aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 10.07.2022 o 00:28, Polish Farmer74 napisał:

Kupię lub zamienię za inny model kombajn Massey Ferguson Activa 7245 z Universal Hobbies jak by ktoś miał lub wiedział gdzie da się nabyć to proszę o kontakt na PW. 

Ciężko będzie, ale może się uda. Jak coś znajdę na Ebayach dam znać. Jakiś czas temu był za 150euro. Był też 7345 ale bez ceny więc nie wiem za ile poszedł. Był też ten większy MF z Schuco za 120euro. Sam szukam 7345 lub Tucana 450 ale na spokojnie  bez spiny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Flight23 napisał:

Ciężko będzie, ale może się uda. Jak coś znajdę na Ebayach dam znać. Jakiś czas temu był za 150euro. Był też 7345 ale bez ceny więc nie wiem za ile poszedł. Był też ten większy MF z Schuco za 120euro. Sam szukam 7345 lub Tucana 450 ale na spokojnie  bez spiny 😉

Tucano jest wystawione na olx, z tego co wiem właściciel jest w stanie sprzedać za 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamileq2006 napisał:

Tucano jest wystawione na olx, z tego co wiem właściciel jest w stanie sprzedać za 400zł.

Dzięki za info dobra cena jeżeli model jest TipTop. Ale narazie nie ma floty. Poszła na zakup innego modelu😉 i mam na oku kilka aukcji może tam coś uda się wyrwać w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...