Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

KUPIĘ


Jasiu86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

33 minuty temu, Flight23 napisał:

Rozważam zakup modelu i dlatego poproszę o szczera wypowiedź na temat modeli firmy USK Models. Jakoś, wykonanie, jak chodzą koła itd. Może ktoś ma kombajn Deutz Fahr z tej firmy i porowna go do modeli jakiś innych firm.

Miałem kiedyś ten kombajn, jest dość masywny i ciężki minusem może być to że nie jest tak funkcjonalny i szczegółowo wykonany jak modele pozostałych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Polish Farmer74 napisał:

Miałem kiedyś ten kombajn, jest dość masywny i ciężki minusem może być to że nie jest tak funkcjonalny i szczegółowo wykonany jak modele pozostałych firm.

Dzięki za Opinie. Ja pamiętasz koła toczą się płynnie, jak chodziły siłowniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc! Panowie i Panie ( choć chyba takich tu nie ma ). Szukam przyczepy Welger z Siku. Chodzi o cala przyczepę albo o samą skrzynie. Nie wiem czy pamietacie Siku wypuściło ja w trzech kolorach zielonych. Mi chodzi o pierwsze wydanie czyli zielony podobny do tego z traktorów JD. Ewentualnie ciemno zielona która była sprzedawana z żółtą plandeka. Ma ktoś coś takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Poszukuję i chętnie kupie model Universal Hobbies przyczepa tandem marki La Campagne BBC21L w kolorze czerwonym. Numer fabryczny UH 2728 lub numer MPS 68110. Jeżeli ktoś ma i chce się pozbyć proszę o kontakt na Priv.

https://www.farmmodeldatabase.com/en/view-details/002208/universal-hobbies-1-32-la-campagne-bbc-21l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...