Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Nie polecam


Barteg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, urodził mi się w głowie pomysł tematu do takiego wyżalenia/ostrzeżenia innych użytkowników. Chciałbym żeby opisywać tu np. nieudane modele, których zakup kategorycznie odradzacie, a także nieuczciwych sprzedawców bo i tacy niestety są. Liczę tylko na rzetelne opinie, poparte jakimiś powodami. Nie chce zrobić z tego tematu śmietnika dla ludzi który na złość chcą kogoś obrazić czy zniszczyć w necie. Chodzi tu o prawdziwe historie, a nie nadmuchane konflikty. ;)

Sam zacznę od 2 spraw, pierwszą jest użytkownik Daniel85 z OLX, https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2zfhH/   Większość modeli co prawda już sprzedał, ale wiem że kilka z nich na pewno miało znaczne uszkodzenia o których dany użytkownik nie raczył wspomnieć. Po sprzedaży oczywiście wypiera się wszystkiego, a modele potrafiły przychodzić z urwanym kołem i bez zaczepu. Defekty z pewnością nie wynikały z winy przewoźnika bo paczki były w idealnej kondycji, a brakujących elementów nie było w pudle. 

Druga rzecz, czyli model- seria 700 Vario produkcji ROS. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem to serdecznie nie polecam. Model, a raczej "model" który warty może być max ze 100 pare złotych. Kompletnie plastikowa zabawka z niedomykająca się maską, rozmazanymi napisami, kołami z chińczyka i krzywymi elementami takimi jak światła, lusterka poręcze. Już nie wspominając, że nawet zapomniano dodać w kabinie monitor, i tyczy się to seryjnej produkcji.  

Jeśli macie jakieś różne przemyślenia to zapraszam do dyskusji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...