Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Fendt Ideal ROS


tomi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.01.2021 o 15:28, SMERFIK napisał:

1.Strasznie duża cena 

2.Szczegółowe wykonanie

3.Nie jeden by chciał taki model :)

Bez urazy ale wykonaniem to jakoś nie powala. Massey-Ferguson Fortia z Schuco i dwa pozostałe bliźniaki (Fendt i Challenger) są wykonane znacznie lepiej chociaż teraz są bardzo ciężko osiągalne. Również i kombajny z UH obiektywnie są dużo lepiej wykonane mimo braku rozkładanych zbiorników. No i jak już to każdy raczej chce mieć kombajn Claasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Barteg napisał:

Wielokrotnie po samych zdjęciach można jednoznacznie stwierdzić, że dany model jest gówniany. Najważniejsze nie kierować się tylko zdjęciami z katalogów, a tymi od faktycznych posiadaczy. Ideal może nie jest gównianym modelem, ale na pewno za te cene bardzo przeciętnym.

Ja patrząc na NH T7.225 byłem zniechęcony jego wyglądem na zdjęciu z katalogu mimo to go zamówiłem i nie żałuję w rzeczywistości wygląda dużo lepiej, to samo może być z tym modelem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, o tym właśnie pisałem. Żeby oceniać po zdjęciach zrobionych przez posiadaczy, a nie producenta. Na takich własnie zdjęciach ten kombajn wygląda słabo. 

d6771a338a52be2a.jpg

Jako że lubuję sie w tej marce, a sam deisgn kombajnu mi bardzo "siedzi", to chętnie bym go kupił, ale nie za te cene. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzać tego co napisał Bartek. Od siebie dodam krótko- Wiking produkuje Claasa Lexiona i Tucano. Wyglądają może fajnie, mają dużo funkcji ale czy cena jest adekwatna do wykonania? Według mnie nie, a na pewno nie za te zawiasy od klap zbiornika na wierzchu które delikatnie mówiąc paskudzą model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agrotechnik napisał:

Nie będę powtarzać tego co napisał Bartek. Od siebie dodam krótko- Wiking produkuje Claasa Lexiona i Tucano. Wyglądają może fajnie, mają dużo funkcji ale czy cena jest adekwatna do wykonania? Według mnie nie, a na pewno nie za te zawiasy od klap zbiornika na wierzchu które delikatnie mówiąc paskudzą model.

A co sądzisz o modelu Claas Dominator 98sl Maxi od Replicagri ? Warto go kupić za ok. 270zł na claas shopie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SMERFIK napisał:

A co sądzisz o modelu Claas Dominator 98sl Maxi od Replicagri ? Warto go kupić za ok. 270zł na claas shopie ? 

Wiesz, jak Ci się podoba to poluj na niego. Mi się np. podobają kombajny serii Axial-Flow ale poza Universal Hobbies nie widzę nic ciekawego niż tylko samemu zrobić ale po 3 Lexionach mi się trochę odechciało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...