Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

DANIO powraca ???


danio

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!! :)

Po długiej nieobecności, na forum. Od razu chciałem przeprosić tych użytkowników którzy utrzymywali ze kontakt, że tyle czasu nic im nie odpowiadałem ani nie byłem aktywny. Kiedy działałem na forum to jakoś to było... Miałem wenę by o to dbać, czyścić, pucować to. Robić nowe nabytki, sprzedawać(wymieniać się modelami).Udzielać innym porad uczyć się od lepszych.Choć nie powiem bo nieraz miałem falę krytyk i obelg ale jak to w życiu...(Pewnie teraz też będzie,,na ch*j to piszesz" ,,spamujesz forum" ,,dobrze było bez cb." :unsure:). Ale starsi użytkownicy pamiętają, moment w którym forum upadło. Wchodziłem dość często, by patrzeć czy forum już funkcjonuje . Jednak niestety zanim to naprawili -_-...Moja makieta, wszystkie modele, dioramy itp. Skończyły w pudełku na strychu :o.(Dla ciekawych możliwe że cała moja kolekcja będzie na handel...). Piszę to z wielkim bólem i smutkiem jak to się stało. Prawdopodobnie już bez powrotnie...:(. Na razie mam na oku model UH ZETOR 12045.Który chyba się u mnie pojawi(jak tak będzie, to na pewno wstawie fotki).A mam na niego dużą chrapkę ponieważ kupiłem w realu ZETOR 16145 TURBO :D.Dziękuję osobą które zechcą to przeczytać. POZDRAWIAM.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...