Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Modele na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem od dłuższego czasu, że większość użytkowników preferuje takie marki jak NEW HOLLAND oraz JOHN DEERE. Natomiast bardzo mało jest takich marek jak CLAAS, FENDT. Zastanawia Mnie dlaczego tak jest, czy jesteście posiadaczami w rzeczywistości takiego sprzętu czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam 5 Fendt-ów, 7 Claas-ów, 4 DF, 3 NH, 3 JD, 3 Case-y, 3 Valtry, 2 MF, 1 Ford, 1 Kirovets, 1 Challenger, 1 Mc, 1 Schloter, 1 MB trac. kieruję się wyglądem traktorów :)

W modelarstwie można się tyn kierować nie w realu  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 3 valtry ,1 fendt-a,1 mf-a,2 claas-y ,4 john deer-y,jeśli chodzi o ciągniki.

Jak widać gustuje w marce agco oraz john-ach , przy wyborze modelu najbardziej uwzględniam się przywiązaniem do marki,opinią na temat ciągnika w rzeczywistości, najmniej uwagi przywiązuje do stylistyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból

 

W moim przypadku wygląda to tak, że jak coś podoba mi się czy przykuwa moją uwagę w realu dany model maszyny to chociaż w 1:32 chce go mieć :). W realu mam czerwońce ale niestety w 1:32 nic nie ma z nich ciekawego :/.

Znam ten ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i to jest dobre pytanie czym się kierujemy wybierając modele... U mnie np. jest dużo Zetorów z sentymentu. Paradoksalnie nie ma John Deere'a z którym mam styczność na co dzień praktycznie... Co do reszty to raczej jest to kwestia przypadku i dobrej okazji. No i też fajnie mieć po modelu od każdej firmy tak dla porównania co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupując model kieruję się swoim gustem . Mam dużo Claas'ów i John'ów . Nie mam żadnego Fendta bo mnie nie zachwycają . Gdy wybieram model nie zwracam uwagi na jego cenę (powinna być taka normalna  :) )czy jakieś niedociągnięcia  . W skrócie- zbieram modele które mi się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...