Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Warsztat by Rafał3050


Rafał3050

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat w kórym będę przedstawiał wam moje poprawki oraz modyfikacjie fabrycznych modeli.

Od czasu do czasu coś powinno się pojawić ze zdjęć modeli w terenie aby galerii nie zaśmiecać ;).

 

Coś od zaplecza

17700831.jpg

 

Troche się przykurzył 

17700834.jpg?1460207459

 

 

Mak ktoś może jakieś reflektory albo "koguty" w skali 1:32 albo takie które by się zgrały w tej skali? Jeśli tak to prosze o kontakt na PW.

  

W wolnym czasie coś działam z Kirovcem.17701061.jpg

17701063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś troszeczkę przy Kirovcu dzisiaj zrobiłem. Za tydzień jak się uda zjechać do domu to zobaczycie moje zmagania z "ubrudzeniem" go. Może ktoś doradzi jak się za to zabrać, bo ja jestem zielony w tym temacie. 

17841260.jpg

 

 

Nowy złom do kolekcji ;) . Zrobiłem nowe felgi z hipsu oraz błotniki przednie.

Planuje dać obciążniki na tylnych kołach. Więcej pomysłów nie ma na niego. Ale do piątku jest sporo czasu więc może coś do głowy wpadnie.

17841263.jpg

 

Za tydzień wpadnie trochę złomów na warsztat :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny weekend mija... więc kolejne fotki z warsztatu..

 

 Pojechał w kraj i powradza do mnie kolejny K100

 Dostał wąskie koła , wsam raz jako pomocniczy traktor :). Jak dla mnie teraz lepiej się prezentuje. 

17896752.jpg

 

 

Teraz w końcu podoba mi się ten Fyndt, niby głupie obciążniki na koła ale robotę zrobiły.

Kolor felg taki ponieważ cały fendt wydaje się mdły a teraz trochę go ożywiłem :).

17896755.jpg

 

 

Jutro wrzucę skończoną przeróbke jednego modelu, o kolorze którego w mojej kolekcji nigdy nie było :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich kapciach K100 powinien stać od początku a nie na balonach które powodują że mały Agrotron jest masywniejszych niż T6.160 stojący obok niego. Coś jeszcze będziesz do niego dorabiać czy już zostanie jak jest?

Chcę ten przedni tuz poprawić aby by się składał i rozkładał a nie był na stałe  <_<. Na pewno jakaś może kosmetyka ale to zależy czy coś mi do głowy wpadnie. Może coś ktoś ciekawego podrzuci z pomysłów?? 

(myślałem o jakimś zaczepie do czołowego a kiedyś sam ładowacz by się zrobiło :)  )

 

 

 

Witam.

W  szkoda że nie zrobiłeś śrub w przednich felgach w fendt-cie poza tym super wygląda dużo dają te obciążniki.

 Dzięki.  Już kiedyś wspominałem że staram się tak robić zdjęcia że jak jest na macie to znaczy że nie jest skończony tylko w trakcie budowy a jak na samych schodach to finito :P (będę chciał aby był to taki mój rozpoznawczy znak). Więc śruby obowiązkowo będą :).

 

 

K100 teraz naprawdę fajnie się prezentuje. :) A w fendtcie, tak jak napisał kolega wyżej, brakuje śrub w przednich felgach. 

Nie chcesz sprzedać fendta? Jak trzyma się farba na kabinie?

Dzięki , mi teraz też się bardziej podoba.  Spokojnie będą śruby i może coś jeszcze jak do głowy wleci jakiś pomysł. 

Jak mówimy o tym to jak skończę i się nie przywiąże to na pewno (chyba że masz coś na wymiane). Akurat powiem tobie że farba wygląda jak nowa :)

 

 

Tak jak obiecałem oto są fotki. Coś nowego ale powiem komponuje się do zielonego :).  Jeszcze obciążniki będzie trzeba zrobić, Teraz dopiero mi się podoba, nawet nie sądziłem że przez jeden weekend go skończę :P

17904164.jpg

17904165.jpg

To teraz 3 tygodnie przerwy od modeli niestety :/ 

Z chęcią kupiłbym jakiegoś MF z UH  bądź się za coś wymienił ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie, temat trochę się przykurzył ale to nie szkodzi. 

 

Jelonek 6930 dostał nowe zadanie, wreszcie jakoś wygląda. Z tymi nowymi oponami na przód wygląda dla mnie zajebiście :)

18075674.jpg

 

 

No i coś świeżego na warsztacie się pojawiło :) . Długo się zbierałem ale w końcu się zebrałem. No to kto zgadnie co to za przyczepa?

18075745.jpg

18075742.jpg

18075743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...