Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Moje inne wynalazki


OLTRANS

Rekomendowane odpowiedzi

Całe podwozie to moja własna produkcja,ramię i cała nadbudowa silnika to zlepek złomów z siku,Kabina to również moja produkcja miała być użyta do koparki ale spadł na nią obrazek i tylko ona ocalała.Pierwotnie miała być to koparka przeładunkowa ale gdy wpadł mi w ręce ten złom  to zdecydowałem się na dźwig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem kiedyś chęć złożyć jakiś ciągnik siodłowy , jakąś scanie czy DAF'a ale jakoś mi to minęło, ale nie ukrywam że kiedyś pewnie złoże coś z tego typu ;).

Fajnie ci wyszedł.

 

Gdybyś kupował kiedyś jakiś ciągnik to odezwij się do mnie doradzę ci co i jak

Mi od dawna chodzi po głowie złożenie samolotu :D Ale nie takiego co ma kilka elementów a na prawdę trudnego :P

 

Ja od czasu do czasu też myślę o jakimś samolocie albo statku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio skończyłem pracę nad naczepą do przewozu rur.Pomysł wziął się z programu autostrada przez piekło często były tam pokazywane takie maszyny.Jako iż miałem odpowiedni ciągnik do takiej naczepy postanowiłem ją wykonać od podstaw,tylko opony nie były moje.Jest to pierwsza moja naczepa,ma ona ok metr długości.

SNB18190.JPG

SNB18191.JPG

SNB18193.JPG

SNB18194.JPG

SNB18195.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczepa jest w skali 1 24 koła od naczepy są od italeri

Wielkość opon jest mniej więcej taka sama jak przednie koła od ciągnika typu fendt 820 więc do 1 32 się raczej nie nadają

 

Mi też strasznie przydała jakaś ciężarówka do  1:32 

Ostatnio znalazłem man-a tgs do 1:32 jako kartonową śmieciarkę  do składania można by się i pokusić i przerobić na ciągnik siodłowy

http://exito.sklep.pl/pl/p/WEKTOR-06-132-MAN-TGS-28.320-Smieciarka-Remondis/29870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pierwsza fotka ekstra :).   Jakieś plany na kolejną makietę/diorame ?

Dokończę dioramę stacji benzynowej zimą i to tyle w temacie dioramy jeśli jakaś się nie sprzeda(skala 1:87) to nie będe miał miejsca na kolejne.A w 1:32 też już się pewnie żadna nie pojawi również z powodu braku miejsca .

 

Zgadzam się z kolegą wyżej :) Pięknie odwzorowane to volvo jak na 1:87.

 

To chyba jeden z najlepiej odwzorowanych modeli ciężarówek w 1:87,herpa naprawdę się postarała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...