Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

Claas lexion


Irek Team

Rekomendowane odpowiedzi

Limited ale jaki, bo są 4- jeden na 100 lecie, drugi z przystawką, trzeci taki srebrny i czwarty w żółto-czarnej wersji na rynek amerykański.

 

Czy warto? Zależy jak to patrzy ale według mnie nie. Niby jest fajny, ma dużo funkcji, ale za dużo mniej lepiej kupić Fendta, MF lub Challengera z Schuco. Detalami i wykonaniem jest tak samo albo i lepszy od Lexiona z Wikinga, nity trzymające elementy i zawiasy tak nie biją w nich po oczach, a brak otwieranego zbiornika można przeboleć robią imitacje jego, czyli taki koszyczek zrobić który by udawał otwarty zbiornik.

 

Przykładowe foty, Lexion:

 

541991d70da070ad1c353d681d4926681.jpg

 

MF/Challenger/Fendt:

 

2cae51962927c034f65ff69d16c3c0131.jpg

ab4c703438b5fe6f870450079b5d2a3b1.jpg

7d55ec18d40f5f879828b6ba7907c8f11.jpg

 

 

 

A jak chcesz porównywać dalej to tu masz foty:

 

http://agrarmodellbau.de/showthread.php/21386-Wiking-Claas-Lexion-780-TT-mit-V-1200-America-Version

 

http://agrarmodellbau.de/showthread.php/9227-Massey-Ferguson-9895-Fortia-von-Schuco

 

Osobiście wolałbym MF-a, a jak Lexiona to już od Noreva. Ale to już sam zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie .  :lol:  Lexiona chciałem już od początku kupić jak wyszedł ale zaspokoiłem się lexionem z siku . Ale gdy zacząłem kupować modele lepszych firm typu Wiking UH i Replicagri od razu  zachciałem po raz kolejny lexiona tym razem z wikinga . W Szepietowie na dioramie był i po prostu tak mi się spodobał że postanawiam go kupić . Ale dopiero w czerwcu jak już :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...