Skocz do zawartości
Modelarstwo Rolnicze Forum

New Holland TM190 Idealny 1Właściciel


Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

wiem że to  forum modelarskie ale   z korzystam z okazji    i zapraszam w imieniu  mojego kolegi  Darka Urbanowicza  (właściciela    TM-ika)   

 

Witam. Do sprzedania super ciągnik Tm 190 (195 km mocy znamionowej, moc z power boster to 225 km) z 2005 roku ale eksploatowany dopiero od 2006r. Ciągnik jest w idealnym stanie ,przebieg tylko 2951 mth bez żadnych awarii (każda kontrolka czy włącznik działają ).Pracował w moim gospodarstwie od nowości i od nowości do dnia dzisiejszego jest w pełni serwisowany przez autoryzowany serwis New Holland na co mam pełne potwierdzenie w postaci faktur za przeglądy czy części zamienne , poza tym można to sprawdzić w bazie firmy serwisowej. Pracuje na 186 hektarach pola . Opony są od nowości i mają zużycie jakieś 20% , poza tym jest to największe ogumienie 710 Pirelli jakie są stosowane w ciągnikach rolniczych. Ciągnik jest wyposażony w radar prędkości jazdy i poślizg kół, klimatyzację , fotel komfort obrotowy z pnełmatyczną regulacją , radio z CD , błotniki przednie skrętne , 8 wyjść hydrałlicznych, instalacja pnełmatyczna 2 obwodowa , zaczep tylny automatyczny , belka dolna zaczepowa , obciążnik przedni 960kg , uchylna przednia i tylna szyba , regulowany rozstaw osi tylnej . Jest to ciągnik bardzo porządny , a nie jakaś padlina z porwanymi siedzeniami , łysymi oponami i przebiegiem 8000mth albo cofniętym licznikiem . Ze swojej strony mogę zapewnić że kto przyjedzie oglądać ciągnik na pewno go kupi . Podana cena jest ceną netto . Wystawiam fakturę Vat . Proszę o poważne oferty . Zgadzam się na wykonanie pomiaru mocy na hamowni jak i wizytę w serwisie . Ciągnik do oglądnięcia tylko do końca roku , od stycznia będzie stał w komisie u Dilera New Holland. Cena do małej negocjacji .      (oto link  do ogłoszenia  ).

 

http://olx.pl/oferta/new-holland-tm190-idealny-1wlasciciel-CID757-ID83u0h.html#90c0afe64f

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajmy burdel się tak od razu nie zrobi jak i allegro ;) , bo nie ukrywając aktywność nie jest wysoka ;), ale po części mają racje, lepiej było wstawić na AF, jakiś amator się znajdzie na tą TM-ke, ale dzisiaj traktor o mocy 200km kupuje się nowy bo z areałem powyżej 100 ha mało kto bawi się w używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

rzeźnik   tobie jak zwykle nie pasi   podałem wyżej  że  wiem że to  forum modelarskie ale   z korzystam z okazji    i zapraszam w imieniu  mojego kolegi  Darka Urbanowicza  (właściciela    TM-ika)  .   a ty  razem  z  danio  robicie   koniec świata   następnym razem nic nie zamieszczę :) i  git majonez   aha  i ja nie wystawiłem tego w charakterze  ogłoszenia  tylko    tak jak by zaproszenia     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

kurwa czytajcie ze zrozumieniem !!! co napisałem na samum początku ??         [ wiem że to  forum modelarskie ale   z korzystam z okazji    i zapraszam  ]     nie widzicie tego  czy    jaki  ciul ??  jak nie pasuje  to  niech admin  to  usunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JAREK_JOHN DEERE 8r

No dobra, ale ja mam na handel kilka maszyn, to wystawiam na olx, albo allegro, nie róbmy jaj, nie  że mi nie pasuje, ale jakieś zasady panują na forum.

ale  ceny niczym z kosmosu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...