Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
danio

KISZONKA

CZEŚÄ† !!! :)

Chciałbym się was poradzić jak fajnie można zrobić kiszonkę :ph34r:. Próbowałem wycinać bibułę ale to dużo roboty, a maty trawiastej to szkoda żeby z niej powyrywać tą trawę i wysypać na kupę :(. Tak że czekam na wasze propozycję :D No a kupować się nie opłaca

sam muszę spróbować coś takiego wykombinować, chyba kupię sypaną trawę (nie wiem jak to się nazywa) firmy Noch i będzie chyba lepiej wyglądało a koszt nie jest aż taki duży, a trociny zależy jakie bo chyba będą za duże.

wiem bo już próbowałem coś takiego zrobić i nawet spoko, ale widziałem na zagranicznym forum jak mieszają te różne trawy większą i drobniejszą i to fajnie wygląda w imitacji kiszonki z trawy

wiem bo już próbowałem coś takiego zrobić i nawet spoko, ale widziałem na zagranicznym forum jak mieszają te różne trawy większą i drobniejszą i to fajnie wygląda w imitacji kiszonki z trawy

Coś w stylu trawy elektrostatycznej ? 

Sprej to bardzo slaby pomysł, zalejesz wszystko, trociny posklejają się razem i przykleja do blatu czy czegoś tam innego na czym będziesz malować . 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Informacje dodatkowe